Tereza Michalová

Mám více energie a hubenější postavu, ale ještě nekončím.

před

po

Mám více energie a hubenější postavu, ale ještě nekončím.

Do Světě zdraví jsem se se rozhodla přihlásit ne doporučení rodiny, která mě celou dobu velmi podporovala a povzbuzovla mě. Hlavně jsem si chtěla zlepšit zdravotní stav, snížit váhu, upravit vzhled, vylepšit kondici a získat více energie.

Měla jsem trochu obavy

Na začátku jse se bála, že to nezvládnu. Člověk je na něco zvyklý a najednou má být vše jinak. Paní specialistka Simona Černá mi vypracovala jídelní plán, ve kterém byly mimo jiné i doporučené a nedoporučené potraviny. Nejtěžší bylo si zvyknout na jiné a nové jídlo.

Vše se mi podařilo zvládnout

Docházela jsem na pravidelné kontroly a společně jsme vše zvládly. Nyní mám více energie a hubenější postavu. Tím ale nekončím. V budoucnu bych chtěla ještě něco zhubnout a teď už vím, že to dokážu.


Tereza Michlalová


 

Tereza Michalová

Věk: 26
Výška: 145 cm
-4.5 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 53.6 kg 49.1 kg
Obvod pasu 88 cm 79 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Petra Masopustová

Jsem líný tvor a přesto jsem si pořídila permanentku do fitka. A pracuji na sobě i nadále

Po ukončení studia jsem začala přemýšlet, jaký další životní cíl bych si mohla nastavit. Práci jsem měla již z dob studia, tu jsem řešit...

-2 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů