Tereza Michalová

Mám více energie a hubenější postavu, ale ještě nekončím.

před

po

Mám více energie a hubenější postavu, ale ještě nekončím.

Do Světě zdraví jsem se se rozhodla přihlásit ne doporučení rodiny, která mě celou dobu velmi podporovala a povzbuzovla mě. Hlavně jsem si chtěla zlepšit zdravotní stav, snížit váhu, upravit vzhled, vylepšit kondici a získat více energie.

Měla jsem trochu obavy

Na začátku jse se bála, že to nezvládnu. Člověk je na něco zvyklý a najednou má být vše jinak. Paní specialistka Simona Černá mi vypracovala jídelní plán, ve kterém byly mimo jiné i doporučené a nedoporučené potraviny. Nejtěžší bylo si zvyknout na jiné a nové jídlo.

Vše se mi podařilo zvládnout

Docházela jsem na pravidelné kontroly a společně jsme vše zvládly. Nyní mám více energie a hubenější postavu. Tím ale nekončím. V budoucnu bych chtěla ještě něco zhubnout a teď už vím, že to dokážu.


Tereza Michlalová


 

Tabulka výsledků

Tereza Michalová

Věk: 25
Výška: 145 cm
-4.5 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 53.6 kg 49.1 kg
Obvod pasu 88 cm 79 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Arnoštka Zdenkovićová

Naučila jsem se tajné fígle, jak nechat zmizet přebytečná kila

Tak asi jako každá žena mám ráda pěkné věci, ráda se oblékám a těší mě, když se líbím sama sobě i okolí. Ale jak běžel čas, tak začaly...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 467
zhubnutých kilogramů
93
poraden
205
specialistů