Tereza Michalová

Mám více energie a hubenější postavu, ale ještě nekončím.

před

po

Mám více energie a hubenější postavu, ale ještě nekončím.

Do Světě zdraví jsem se se rozhodla přihlásit ne doporučení rodiny, která mě celou dobu velmi podporovala a povzbuzovla mě. Hlavně jsem si chtěla zlepšit zdravotní stav, snížit váhu, upravit vzhled, vylepšit kondici a získat více energie.

Měla jsem trochu obavy

Na začátku jse se bála, že to nezvládnu. Člověk je na něco zvyklý a najednou má být vše jinak. Paní specialistka Simona Černá mi vypracovala jídelní plán, ve kterém byly mimo jiné i doporučené a nedoporučené potraviny. Nejtěžší bylo si zvyknout na jiné a nové jídlo.

Vše se mi podařilo zvládnout

Docházela jsem na pravidelné kontroly a společně jsme vše zvládly. Nyní mám více energie a hubenější postavu. Tím ale nekončím. V budoucnu bych chtěla ještě něco zhubnout a teď už vím, že to dokážu.


Tereza Michlalová


 

Tabulka výsledků

Tereza Michalová

Věk: 25
Výška: 145 cm
-4.5 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 53.6 kg 49.1 kg
Obvod pasu 88 cm 79 cm

Má specialistka



Další příběh

před

po

Jiří Říha

Jen sport nestačil, musel jsem změnit i jídelníček.

Dlouhodobě, již 5 let, s občasnými přestávkami, se věnuji posilování. První dva roky jsem se postupně z  90kg tělesné váhy, dostal na...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů