Kristýna Špalková

Maminka vždycky říká: "Když se chce, tak to jde!” a já jsem chtěla a bavilo mě to!

před

po

Maminka vždycky říká: "Když se chce, tak to jde!” a já jsem chtěla a bavilo mě to!

Jmenuji se Kristýna Špalková a je mi 11 let. Do Světa zdraví mě přihlásila maminka, protože i když jsme se snažily zdravě jíst a cvičit, tak jsem pořád přibývala na váze. Ve svých 11ti letech jsem měla 60,6 kg. Ujala se nás paní Radka Symon, která mně i mamince vše vysvětlila a poradila, jak máme postupovat. Po měsíci jsem měla 3 kg dole a postupně se váha snižovala. Za půl roku jsem shodila 6 kg a cítím se moc dobře. Budu pokračovat dál. Maminka vždycky říká “když se chce, tak to jde” a já jsem chtěla a bavilo mě to. Jím pravidelně, ale jinak a nemám hlad. Oporu jsem měla v celé rodině. Chtěla bych všem poděkovat, že to se mnou dotáhli až do konce. A velké DĚKUJI patří paní Radce Symon, která nám poradila s jídelníčkem a cvičením. 

 

Kristýna Špalková

Věk: 11
Výška: 152 cm
-5.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 60.6 kg 54.7 kg
Obvod pasu 85 cm 71 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jarmila Popková

Chci si starobní důchod užít a ne ho trávit vysedáváním po čekárnách u lékařů.

Jarmila Popková Jsem vděčná holkám  ze Světa zdraví, za to, jak se cítím. Začalo to nenápadně. Mám 156 cm a ve věku 58 let jsem se...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů