Milena Štofirova

Mé zkušenosti se Světem zdraví

před

po

Mé zkušenosti se Světem zdraví

Do Světa zdraví  jsem začala chodit proto, že už jsem se na sebe nemohla dívat. Přestávala jsem chodit, jak mě bolely nohy, kolena a záda. Byla jsem opravdu hodně unavená.

 

Dojídala jsem po vnoučatech vše, co nedojedla (bonbony, čokolády, oplatky, jogurty). Ráda peču a stále jsem ochutnávala a vše co zbylo mi bylo líto vyhodit, takže jsem všechny koláče a buchty dojídala. Dnes rodině stále peču, ale už se držím a neochutnávám ani nedojídám. Raději celý koláč rozkrájím a rozdám a už si doma nic nenechávám. Ve Světě zdraví jsem byla ráda, že jsem neměla hlad a naučila jsem se dojíst například zeleninou.

 

Také když se slavilo jsem mohla i něco ochutnat, třeba i kousek dortu a mohla jsem si to užít s ostatními a nemuselo mi být líto, že nic z těch dobrot nesmím. S náhradou cukru mi pomáhá stevie, po ní nemám takovou chuť na sladké. Slečna Hytmanová ze Světa zdraví mě naučila dávat si zdravé a chutné proteinové tyčinky, abych si nemusela dávat zákusek ke kávě. Společně jsme dokázaly najít kompromis a upravily jsme můj jídelníček tak, aby to pro moje tělo bylo zdravé a já se dosyta a s chutí najedla.

 

Po zhubnutí mi přineslo největší radost, že se dobře cítím, i okolí poznalo, že jsem na sobě začala pracovat a není mi jedno jak vypadám a v jakém stavu je moje zdraví. Také moji vnoučci říkají 'Víš babi, vždycky jsi za námi chodila pomalu a museli jsme na tebe dlouho čekat a teď už nám stačíš a chodíš rychle.'

 

Nejvíce mi pomáhalo, když mě ve Světě zdraví kontrolovali. To jsem se bála, abych nepřibrala. Byla jsem nucena přemýšlet nad tím, co a kdy jím. Před 15ti lety jsem držela dietu, dělenou stravu a brzy jsem zjistila, že bez pomoci zhubnout nedokážu. Již při dietě se u mě objevila na temeni hlavy lysina jako jablko. O vlasy jsem přišla kvůli nevhodné stravě. Pak už jsem se diet bála. S pomocí Světa zdraví se teď cítím lépe, vypadám lépe a výrazně se zlepšily mé neduhy (přestala mě bolet záda, nohy a přestala jsem se potit). Začala jsem pravidelně cvičit, chodím na procházky i za špatného počasí, hraju s vnuky fotbal.

 

Nyní už vím, že abych si svojí váhu udržela, chce to disciplínu a dávat si pozor, jak se člověk stravuje i přes to, že ho nikdo nebude kontrolovat. Veliké poděkování patří všem zaměstnancům Světa zdraví a hlavně slečně Markétě Hytmanové, za to, že měla se mnou trpělivost a vždy mi se vším poradila.

 

 

 Děkuji

 Vaše spokojená klientka

 Milena Štofirová

Milena Štofirova

Věk: 62
Výška: 177 cm
-16.0 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 101.6 kg 85.6 kg
Obvod pasu 118 cm 105 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdeněk Špetík

Metodika založená na komplexním přístupu mě mile překvapila

Do Světa zdraví mě v květnu 2017 přivedla snaha zhubnout. Důvodem bylo hlavně riziko kardiovaskulárních onemocnění, o kterém mě...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Valašské Meziříčí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů