Melánie Marečková

Melánie zhubla na velikost 36

Melánie zhubla na velikost 36

Pro spolupráci se Světem zdraví jsem se rozhodla v září 2013 na doporučení mého kolegy, který absolvoval půlroční program a cítil se po něm velmi dobře.

Hlavní důvody, proč jsem do Světa zdraví šla, u mě byly dva. Již delší dobu jsem se necítila příliš dobře a byla jsem pořád unavená. To jsem chtěla napravit, a říkala jsem si, že když bych k tomu ještě zhubla 3 kila, nic by se nestalo. :)

Absolvovala jsem úvodní konzultaci u výživové specialistky Ivy Dryákové a společně jsme se dohodly na tříměsíčním programu. Paní Dryáková mi sestavila jídelníček a musím se přiznat, že jsem byla nadšená, protože jídelníček vypadal velmi dobře, porce nebyly malé a všechny potraviny, které v něm byly, mám ráda.

Asi jako většina z nás, i já jsem si myslela, že pokud chci zhubnout a cítit se lépe, musím držet dietu, hladovku, prostě méně jíst. Proto pro mě bylo překvapení, že jsem začala jíst mnohem víc než předtím a dokonce jsem neměla chuť na sladké, čehož jsem se po pravdě bála nejvíc. K pravidelnému jídlu jsem přidala trochu pohybu a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Hubla jsem v průměru 0,5kg týdně, což pro mě bylo velmi motivující, a samozřejmě jsem se také začala cítit znatelně lépe.

Hlavní plus programu pro mě byly pravidelné konzultace s paní Dryákovou, která mě hodně podporovala a dávala mi různé tipy, aby nebyl můj jídelníček stereotypní.

A výsledek? Naučila jsem se jíst pravidelně a lépe, cítím se skvěle a mám znatelně víc energie.

Za 4 měsíce jsem zhubla 5,3 kg (z 61,5 kg na 56,2 kg) a dostala jsem se na velikost 36. Co víc dodat, jsem moc spokojená.

Děkuji celému týmu Světa zdraví (SLIM) za práci, kterou dělají a speciálně děkuji paní Ivě Dryákové, za její přístup, ochotu a podporu, bez ní bych to nezvládla. :)

Melánie Marečková 

Melánie Marečková

Věk: 34
Výška: 161 cm
-4.4 kg
před po
Hmotnost 61.5 kg 57.1 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Lenka Dvorská

V pase mám o 27 cm a v bocích o 25 cm méně. DNA a vysoký cholesterol je již minulostí.

Z jakého důvodu jste začala řešit svoji váhu? Vedlo mě k tomu rozhodnutí, že bych se potom, co jsem se celý život starala o druhé, měla...

-24 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů