Michaela Šidáková

Michaela shodila 20 kg

před

po

Michaela shodila 20 kg

V únoru 2014 mně kamarádka povídala o zkušenosti své známé se SVĚTEM ZDRAVÍ a já jsem se objednala na konzultaci. Přivítala mě milá konzultantka Iva Dryáková a začaly jsme si povídat. A bylo rozhodnuto. Chci a potřebuji změnit svůj  životní styl.

Po konzultaci jsme se domluvily, že naším cílem je -15 kg a že bude dobré, když budu chodit minimálně půl roku. Říkala jsem si, že by bylo super, shodit tolik kilogramů.

Dostala jsem jídelníček, velice cenné rady a začalo to. Naučila jsem se vařit i z potravin, které jsem do té doby neznala a jíst tak, abych se cítila mnohem lépe. Najednou jsem zjistila, že jídla, které jsem jedla dřív a která nebyla zrovna příklad zdravého jídelníčku, mně vůbec nechybí. Do svého života jsem přidala i více pohybu a zjistila jsem, jak se najednou cítím úplně jinak,  mám spoustu energie a vše zvládám mnohem lépe a snadněji.

Po šesti měsících mám téměř o 20 kg méně, zlepšil se mi cholesterol a musela jsem vyměnit kompletně svůj šatník.

Velké díky patří především paní Ivě, která mně svým výborným přístupem pomohla k tomu, že se cítím výborně. I  moje okolí si toho všimlo a chválí mě. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla navštívit SVĚT ZDRAVÍ, který mně pomohl změnit přístup k jídlu a pohybu.

Pokud i vy jste došli ke zjištění, že byste měli změnit svůj životní styl a přemýšlíte, jak na to, nebojte se a obraťte se na SVĚT ZDRAVÍ, kde Vás mile přivítají, ale hlavně poradí a podpoří ve Vaší snaze.

Michaela Šidáková

Věk: 42
Výška: 170 cm
-18.7 kg
před po
Hmotnost 84.8 kg 66.1 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Petra Brabencová

„Stačí se jen správně rozhodnout.“

V mládí jsem neměla s váhou žádné problémy. Pak ale přišly postupně tři děti a po každém porodu mi zůstalo několik kil navíc. A přesto, že se při...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Jihlava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů