Dana Ralíková

Milý Světe zdraví,

před

po

Milý Světe zdraví,

Milý Světe zdraví,

 

byla jsem s Tebou propojena pravidelně 6 měsíců a 5 dnů. A jak se to vlastně stalo?

V srpnu slavím narozeniny a o loňských jsem dostala tajemnou obálku, ve které jsem našla půlroční poukaz právě k Vám. Rodina se na mě už asi nemohla dívat, nemohla poslouchat moje naříkání jak vypadám, že nemám co na sebe, že dneska se ještě nacpu a že začnu určitě od zítřka. Ale žádný takový zítřek nepřicházel. Když jsem na první schůzce zjistila, že můj metabolický věk se blíží ke stoleté stařence, polil mě studený pot. Pak mě do všeho zasvětila příjemná specialistka Kateřina a já uvnitř cítila, že chci a musím vše změnit a že to dokážu.

Nebudu popisovat ten půlrok, ale napíšu, že 5.3.2014 jsem byla lehčí o 20 kg. Omládla jsem o pár let, naučila jsem se vařit a jíst úplně jinak a moc se mi to líbí a zároveň chutná nejen mě, ale i rodině. Začala jsem jezdit na roptopedu, chodit na delší procházky s naším psem, malamutem Baluem. Vím, že cvičení a posilování by mělo být více, ale to ještě šidím. Krevní tlak mám po poslední kontrole u lékaře neuvěřitelně dobrý, cholesterol mi také klesl, že už na něj nemusím brát léky. Do schodů se nezadýchávám, jsem daleko pohyblivější. Mám ze sebe radost, ale hlavně vidím a cítím, že radost mají moji nejbližší. Za to vše vděčím úžasné poradkyni Kateřině, mojí rodině a hlavně sama sobě. Bič nade mnou byl opravdu účinný. Každému, kdo má podobný problém doporučuji Svět zdraví. Je opravdu super. Posuďtě sami , jak mi to prospělo.

 

Dana

Dana Ralíková

Věk: 59
Výška: 162 cm
-18.9 kg
před po
Hmotnost 99.2 kg 80.3 kg

Další příběh

před

po

Dana Vrtišková

A těch 12,5 kg tuku, které jsem během půl roku dokázala odstranit, jsou jen bonusem ke všemu, co jsem získala.

Když se potkáte s agresorem a utíkáte od něj z posttraumatickým stresovým syndromem, tak vůbec netušíte, jakou cestu budete muset projít,...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 1

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů