František Lipš

Mizející kilogramy se pro mě staly hnacím motorem

před

po

Mizející kilogramy se pro mě staly hnacím motorem

Zdravím Vás, kteří jste vzali za kliku Světa Zdraví, nebo zrovna v tuto chvíli o možnosti zlepšit svůj život uvažujete.

Zaujala mě odbornost, se kterou Svět zdraví k hubnutí svých klientů přistupuje

Myslím, že důvody máme podobné. Ať už zdravotní či estetické, případně oba. Mé rozhodnutí popostrčila myšlenka vědeckého pojetí, jež na základě rozboru krve, metabolismu, věku, pohlaví a zdravotního stavu dokáží odborníci této společnosti zpracovat do přehledného návodu, jak se chovat ke svému životu odpovědněji.

Někomu funguje to a jinému za něco jiného. Vsadil jsem na efektivitu

Každý v mém okolí má zaručený návod na to, co zabírá a co nikoli. Dobře míněné rady jsou však občas i protichůdné a přebíhání od jednoho modelu ke druhému je silně neefektivní. Rozhodl jsem se tedy před rokem, že tyto rady budu ignorovat a důsledně přijmu manuál, jenž mi po vstupním pohovoru a výsledcích diagnostiky byl zpracován.

Člověk si ani neuvědomuje, kolik chyb ve stravování dělá

Efekt se dostavil velice rychle a mizející kilogramy se staly hnacím motorem k tomu, abych v boji s nadbytečnými kilogramy vytrval. Rozumné hubnutí je ve své podstatě jednoduché. To těžší spočívá v hlavě. V potřebě zamyslet se nad svým životním stylem, nad potřebným pohybem a hlavně nad stravovacími návyky. Hodně pomohou i pravidelné konzultace. Obzvláště ze začátku je až neuvěřitelné, kolik chyb je možné odhalit pohledem výživového specialisty zvenčí, chyb, které si vůbec neuvědomujeme.

Jsem vděčný sehranému kolektivu mostecké poradny Světa zdraví za pomoc a péči. Přeji jim hodně podobně spokojených klientů.

Vážení čtenáři, vydržte ve své snaze udělat prospěšné kroky pro své zdraví. Rozhodně to stojí za to!

František Lipš

Věk: 50
Výška: 183 cm
-21.7 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 129 kg 107.3 kg
Obvod pasu 128 cm 111 cm

Má specialistka


Další příběh

po

Iva Zeinertová

Pomalu , ale jistě !!

Do Světa zdraví mě přivedla nabídka, kterou jsem si přečetla na internetu. Přesto, že se stravuji realativně zdravě a pohybu mám také celkem dost,...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů