Jaroslava Hejná

Moc děkuji za milou pomoc paní Fílové, protože její přístup mi pomáhal vydržet

před

po

Moc děkuji za milou pomoc paní Fílové, protože její přístup mi pomáhal vydržet

Je leden a moje váha je 78 kg, při výšce 168 cm. Je to katastrofa, alespoň pro mne. Cítím se špatně. Jsem nafouklá, unavená, otékají a bolí mě nohy.

Začala jsem vynechávat co nejvíce sladké, které miluji, a jedla jsem naposledy v 17 hodin večer. Ale potom jsem měla večer hlad a honila mne mlsná. Shodila jsem váhu na 73 kg, ale dále to nešlo. Proto jsem se obrátila na „Svět zdraví“ o pomoc.

 

Chtěla jsem shodit 10 kg a to bych sama nedokázala.

Díky radám ohledně stravování a pomoci při sestavování jídelníčku se mi to podařilo.

 

Teď už je to v pořádku, když člověk ví, co smí a co mu nedělá dobře. Hlavně již nepociťuji hlad. Cítím se dobře a je mi fajn.

Moc děkuji za milou pomoc paní Fílové, protože její přístup mi pomáhal vydržet. Velké plus jsou i potravinové doplňky. Ještě jednou děkuji celému kolektivu „Světa zdraví“. 

Jaroslava Hejná

Věk: 65
Výška: 168 cm
-7.2 kg
před po
Hmotnost 72.4 kg 65.2 kg
Obvod pasu 94 cm 81 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Irena Bartošová

Irena zhubla 8 kg

Jak jsem se dostala do Světa Zdraví? Jednoho dne jsem si řekla: „Už dost!" Sedla k internetu a našla tuto instituci, vyplnila formulář a...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů