Pavlína Bambasová

Moc si užívám zpětnou vazbu okolí, když slyším, že mi to sluší

před

po

Moc si užívám zpětnou vazbu okolí, když slyším, že mi to sluší

O Světě zdraví jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, která ho úspěšně již delší dobu navštěvovala. A jelikož jsem vedla celoživotní marný boj zhubnout, rozhodla jsme se přihlásit na první konzultaci.

Lehce jsem se vše naučila

Po dohodě s paní specialistkou Simonou Černou jsem si vybrala program na 6 měsíců a dostala jsem výživoý plán sestavený přímo pro mou osobu. Ze začátku jsem měla obavy z toho, zda bude vše správně fungovat, aby šla váha dolů. Nejtěžší pro mě byla příprava jídla na další den. Za krátky čas jsem se ale vše naučila, už nebyl problém jíst každé 3 hodiny, a váha šla dolů a dolů.

Cítím se skvěle

Nyní po půl roce se cítím skvěle, zvedlo se mi sebevědomí a váha se snížila na váhu, kterou jsem měla ve dvaceti letech. Moc si užívám zpětnou vazbu okolí, když slyším, že mi to sluší. A proto všem návštěvu Světa zdraví doporučuji.

Pavlína Bambasová


 

Pavlína Bambasová

Věk: 43
Výška: 155 cm
-9.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 69.2 kg 59.8 kg
Obvod pasu 95 cm 84 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Věra Holá

Mé zdraví bylo v ohrožení. Brala jsem prášky na tlak, měla zvýšený cukr a cholesterol

S obezitou se potýkám celý život. Po dítěti kila přibývala, až jsem se ve svých 37 letech dopracovala k váze 126 kg. Prášky na tlak, zvýšený cukr...

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Jihlava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů