Evženie Handzelová

Mohu nosit věci, které dříve nepřipadaly v úvahu

před

po

Mohu nosit věci, které dříve nepřipadaly v úvahu

S přibližující se padesátkou a ženským přechodem jsem sledovala každý měsíc, jak ručička vah pomalu a jistě stoupá, až se nebezpečně přiblížila k číslu 90kg. Když mi k lékům na tlak přidali i léky na cholesterol, řekla jsem si dost, něco s tím musím udělat dřív, než neprojdu dveřmi, neudělám pořádně dřep, na kole mi všichni ujedou a manžel se bude koukat už jen po jiných dámách.

Byla jsem skeptická

Nikdy jsem nedržela dietu, neumím hladovět a hlavně miluju čokoládu! Komplikací je u mě i trvalá medikace kortikoidy (Medrol) a s tím spojená zvýšená chuť k jídlu, hlavě na sladké, a vyšší ukládání tuků i vody v těle. Proto jsem tedy byla dost skeptická.

Nastartoval se mi metabolismus

O tom, že všechno se to dá překonat hlavně tím, že změním svůj jídelníček, mě v listopadu 2017 začala přesvědčovat výživová specialistka Světa zdraví Iva Dryáková a velmi úspěšně. Zjednodušeně řečeno, jak jsem vynechala bílé pečivo a cukrovinky, přestala jsem mít tak šílenou chuť na sladké a úplně se mi změnily chutě. A hlavně se mi nastartoval můj dlouho skomírající metabolismus. Přes den již kombinuji tuky, zeleninu, sacharidy a bílkoviny dle zaběhlých zásad. Večer si dopřeji kousek 86% čokolády a nebo oříšky. Díky 10min. cvičení každé ráno se mi zlepšila fyzička a povolily i zkrácené šlachy.

Jsem spokojená a cítím se lépe

Za rok se mi podařilo dostat na 73kg, tedy na mou váhu před tím, než jsem měla děti. Jsem spokojená, cítím se a vypadám (prý) mladší. Mohu si dovolit nosit zase věci, které dříve nepřipadaly v úvahu a manžel, který se mi v počátcích jen smál, nyní kouká, jak se i za mnou ti druzí otáčí. Ivo díky!!!

Evža Hanzelová

Evženie Handzelová

Věk: 51
Výška: 171 cm
-12.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 85.7 kg 73.2 kg
Obvod pasu 100 cm 86 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdeňka Kubánková

S přáním dalších skvělých proměn spokojená klienta Zdeňka Kubánková.

                Začala jsem hubnout , protože jsem se sama sobě nelíbila.  Při nějaké větší...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů