Vlasta Prokopová

Můj nový způsob stravování mi vyhovuje a hlavně chutná

před

po

Můj nový způsob stravování mi vyhovuje a hlavně chutná

Na konzultaci do Světa zdraví jsem se přihlásila díky synovi, který tam již docházel a byly u něho výsledky evidentně vidět. Svět zdraví je v Příbrami a to mi časově vyhovuje.

Spousta zdravotních problémů

V mém věku mám řadu zdravotních problémů. Jedním z nich je cukrovka, ze které vyplývají další problémy. Cukrovka vyžaduje přísnou dietu a snížení váhy, což se mi před návštěvou Světa zdraví nedařilo. Díky mému odhodlání a odborně sestavenému Osobnímu výživovému plánu jsem změnila skladbu potravin a vysadila veškeré sladkosti. Tento nový jídelníček mi velice vyhovuje a hlavně chutná. Výsledkem je snížení váhy a hladiny cukru v krvi.

Budu dále pokračovat

Velmi mi pomáhaly pravidelné kontroly, na kterých jsme s paní specialistkou vždy vše probraly a já se dozvěděla o případných chybách ve stravování. Mé přání je ještě více zhubnout, proto jsem se rozhodla dále Svět zdraví navštěvovat a program si prodloužila. V průběhu změny bylo pro mne nejtěžší nepít sladké vody a vyřadit z jídelníčku sladkosti a bůček. Jsem velice ráda, že jsem to zvládla. Cítím se momentálně velice dobře. Váha stále klesá, postava se formuje, zdravotní stav je lepší a nálada je optimistická. Jen kondice trochu zaostává, měla bych více chodit.

Jsem na sebe pyšná

Sama se sebou jsem spokojená a velice překvapená, že můj nový způsob stravování mi vyhovuje a hlavně chutná. Jsem ráda, že i v mém věku jsem dokázala takovou změnu. Tím děkuji výživové poradkyni, že mi sestavila program pro moji osobu s dobrým účinkem, takže nemám problém pokračovat i nadále.

Prokopová Vlasta


 

Vlasta Prokopová

Věk: 75
Výška: 167 cm
-13.3 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 94.9 kg 81.6 kg
Obvod pasu 119 cm 107 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Václav Osička

Zhubl jsem bez hladovění a svět zdraví mě naučil, že lze zhubnout i zdravě.

Václav Osička  37 let   Svět zdraví ve Vyškově jsem začal navštěvovat, na doporučení kamaráda, od října 2016 do dubna 2017....

Poradna
SUNKINS a.s. Vyškov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů