Vlasta Prokopová

Můj nový způsob stravování mi vyhovuje a hlavně chutná

před

po

Můj nový způsob stravování mi vyhovuje a hlavně chutná

Na konzultaci do Světa zdraví jsem se přihlásila díky synovi, který tam již docházel a byly u něho výsledky evidentně vidět. Svět zdraví je v Příbrami a to mi časově vyhovuje.

Spousta zdravotních problémů

V mém věku mám řadu zdravotních problémů. Jedním z nich je cukrovka, ze které vyplývají další problémy. Cukrovka vyžaduje přísnou dietu a snížení váhy, což se mi před návštěvou Světa zdraví nedařilo. Díky mému odhodlání a odborně sestavenému Osobnímu výživovému plánu jsem změnila skladbu potravin a vysadila veškeré sladkosti. Tento nový jídelníček mi velice vyhovuje a hlavně chutná. Výsledkem je snížení váhy a hladiny cukru v krvi.

Budu dále pokračovat

Velmi mi pomáhaly pravidelné kontroly, na kterých jsme s paní specialistkou vždy vše probraly a já se dozvěděla o případných chybách ve stravování. Mé přání je ještě více zhubnout, proto jsem se rozhodla dále Svět zdraví navštěvovat a program si prodloužila. V průběhu změny bylo pro mne nejtěžší nepít sladké vody a vyřadit z jídelníčku sladkosti a bůček. Jsem velice ráda, že jsem to zvládla. Cítím se momentálně velice dobře. Váha stále klesá, postava se formuje, zdravotní stav je lepší a nálada je optimistická. Jen kondice trochu zaostává, měla bych více chodit.

Jsem na sebe pyšná

Sama se sebou jsem spokojená a velice překvapená, že můj nový způsob stravování mi vyhovuje a hlavně chutná. Jsem ráda, že i v mém věku jsem dokázala takovou změnu. Tím děkuji výživové poradkyni, že mi sestavila program pro moji osobu s dobrým účinkem, takže nemám problém pokračovat i nadále.

Prokopová Vlasta


 

Vlasta Prokopová

Věk: 75
Výška: 167 cm
-13.3 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 94.9 kg 81.6 kg
Obvod pasu 119 cm 107 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jaroslava Kusová

Děkuji Světu Zdraví, že je ..

Vzhledem k tomu, že se mi podařilo upravit svou váhu a nemusela jsem řešit žádnou dietu  – chtěla bych touto cestou poděkovat Světu...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů