Michal Nimmrichter

Můj příběh

před

po

Můj příběh

MŮJ PŘÍBĚH

Jedl jsem, až když jsem pocítil hlad. Převážně to byla pozdní velká večeře těsně před spaním. Můj jídelníček obsahoval brambůrky, smažené jídlo, bílé pečivo a hlavně sladké sodovky a minerálky. Tohle všechno byla pro mě denní rutina. Ze zdravotní stránky to také nebylo v pořádku. Když vyjdete pár schodů a jste hned zadýchaný, není to to pravé „ořechové“. V tu chvílí, kdy jsem se dostal do této situace, a má váha se zastavila na neuvěřitelných 146,5 kg, jsem si řekl DOST! Začal jsem hledat řešení jak z toho ven. Říkal jsem si, že musím zhubnout, protože to takhle dál nejde. Domluvil jsem si konzultaci ve Světě Zdraví. Prvotní cíl jsem si nastavil zhubnout 20 kg. Byl to velký cíl, ale věřil jsem si a hlavně jsem SÁM chtěl. Nikdo mě do toho nenutil. To byl jeden z velkých podílů na mém úspěchu. S paní specialistkou, která mi sestavila jídelníček na míru, jsem probíral mé chyby a špatné stravovací návyky. Držel jsem se jejích rad a přidal i trochu pohybu. Váha šla dolů. Když jsem dosáhnul mého cíle a já zhubnul vysněných 20kg, byl to super pocit. Nepřestal jsem se i dále držet odborných rad mé specialistky. I když jsem občas i zhřešil, (hlavně přes léto, kdy se velmi často pořádají zahradní párty s grilováním) má váha šla stále dolů. Při zjištění, že moje váha překročila hranici -30 kg, jsem měl velkou radost. I mé tělo z toho mělo velkou radost. Ono mít a nemít třicet kilo je přece jen obrovský rozdíl. V době, kdy píši tento článek, jsem překročil hranici -36 kg a jsem se na váze 109 kg. Pro mě obrovský úspěch. Všem, kdo má problém se svou váhou a se svými stravovacími návyky, doporučuji navštívit poradnu SVĚTA ZDRAVÍ. Specialisté, kteří tam pracují, jsou lidé na správném místě a určitě Vám poradí k Vaší spokojenosti.

Tabulka výsledků

Michal Nimmrichter

Věk: 28
Výška: 202 cm
-36.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 145.9 kg 109.8 kg
Obvod pasu 117 cm 103 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Marie Mlnaříková

Cítím se lépe.

Můj příběh Jmenuji se Marie, je mi 60 let a celý život buď bojuji s nadváhou, nebo úporně držím váhu v rozumných mezích. V dětství...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Klatovy

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů