Alena Opavová

Můj příběh...

před

po

Můj příběh...

Návštěva Světa zdraví u mě nastartovala změnu životního stylu. Nikdy jsem nebyla typická hubeňourka, prostě tak akorát. Vlastně v době kdy jsem Svět zdraví navštívila měla váhu stejnou jako na střední +- pár kil. Ale to nebyl úplně důvod proč jsem se k návštěvě odhodlala.

Z mého pohledu byl důvod jinde. Člověk má nějakou svou váhu, kterou sám pro sebe považuje za "ideální" a potom váhu která ještě ujde (alespoň já to tak vždyky měla). Když jsem dříve chtěla shodit 2-3 kila do svého ideálu, tak jsem prostě něco omezila, odpo nejedla a váha se srovnala. Jenže tohle mi najednou nešlo (podotýkám, že jsem člověk co jedl zdravě- musli, jogurty, celozrnné pečivo, ovoce). Moje tělo reagovalo zcela opačně. Místo, abych omezením shodila, tak jsem nabrala. A v tu chvíli jsem se v tom začala plácat a taky mít strach, že když něco nezměním začnu tloustnout. Nejsem typ na diety, ani bych nechtěla brát žádné tabletky atp. To by mělo krátkodobý efekt a touhle cestou jsem fakt nikdy jít nechtěla. Chtělo to nějakou změnu.

A tak jsem si domluvila schůzku ve Světě zdraví v Litoměřicích, výživová poradkyně Alča mě hned na první schůzce svým přístupem přesvědčila, že je člověk na svém místě. Dokázala mě odhadnout, povzbudit i poradit a ty tři měsíce co jsem Svět zdraví v Litoměřicích navštěvovala naprosto změnily mé uvažování o jídle.

Najednou mi jídlo dávalo smysl. Pochopila jsem, v čem jsem dělala chyby (paradoxem je, že jsem jedla málo). Došlo mi,že jídlo si musím plánovat od nákupu až po konzumaci. Nebylo to ze dne na den, a občas mě poradkyně Alča nepochválila, ale chybami se člověk učí a i já se díky Světu zdraví naučila  správně jíst. Jím pravidelně, zdravě a mám svou váhu pod kontrolou.

Díky Alče jsem přidala i pravidelné cvičení a to v kombinaci se správným jídlem dělá divy.

 

Jsem plná energie a jsem se sebou spokojená :-).

 

Tímto zdravím Svět zdraví v Litoměřicích a moc děkuji za Váš super přístup ke klientům.

 

Alena Opavová, Pohořany

Tabulka výsledků

Alena Opavová

Věk: 36
Výška: 151 cm
-2.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 54.2 kg 51.9 kg
Obvod pasu 79 cm 74 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Lenka Žlebková

Teď už vím, jak si hlídat váhu.

Měla jsem období, kdy jsem neustále přibírala na váze. Kamarádka mi poradila, ať zkusím zhubnout ve Světě zdraví. Řekla jsem si, že nemám co...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Valašské Meziříčí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

430 550
zhubnutých kilogramů
94
poraden
213
specialistů