Alena Opavová

Můj příběh...

před

po

Můj příběh...

Návštěva Světa zdraví u mě nastartovala změnu životního stylu. Nikdy jsem nebyla typická hubeňourka, prostě tak akorát. Vlastně v době kdy jsem Svět zdraví navštívila měla váhu stejnou jako na střední +- pár kil. Ale to nebyl úplně důvod proč jsem se k návštěvě odhodlala.

Z mého pohledu byl důvod jinde. Člověk má nějakou svou váhu, kterou sám pro sebe považuje za "ideální" a potom váhu která ještě ujde (alespoň já to tak vždyky měla). Když jsem dříve chtěla shodit 2-3 kila do svého ideálu, tak jsem prostě něco omezila, odpo nejedla a váha se srovnala. Jenže tohle mi najednou nešlo (podotýkám, že jsem člověk co jedl zdravě- musli, jogurty, celozrnné pečivo, ovoce). Moje tělo reagovalo zcela opačně. Místo, abych omezením shodila, tak jsem nabrala. A v tu chvíli jsem se v tom začala plácat a taky mít strach, že když něco nezměním začnu tloustnout. Nejsem typ na diety, ani bych nechtěla brát žádné tabletky atp. To by mělo krátkodobý efekt a touhle cestou jsem fakt nikdy jít nechtěla. Chtělo to nějakou změnu.

A tak jsem si domluvila schůzku ve Světě zdraví v Litoměřicích, výživová poradkyně Alča mě hned na první schůzce svým přístupem přesvědčila, že je člověk na svém místě. Dokázala mě odhadnout, povzbudit i poradit a ty tři měsíce co jsem Svět zdraví v Litoměřicích navštěvovala naprosto změnily mé uvažování o jídle.

Najednou mi jídlo dávalo smysl. Pochopila jsem, v čem jsem dělala chyby (paradoxem je, že jsem jedla málo). Došlo mi,že jídlo si musím plánovat od nákupu až po konzumaci. Nebylo to ze dne na den, a občas mě poradkyně Alča nepochválila, ale chybami se člověk učí a i já se díky Světu zdraví naučila  správně jíst. Jím pravidelně, zdravě a mám svou váhu pod kontrolou.

Díky Alče jsem přidala i pravidelné cvičení a to v kombinaci se správným jídlem dělá divy.

 

Jsem plná energie a jsem se sebou spokojená :-).

 

Tímto zdravím Svět zdraví v Litoměřicích a moc děkuji za Váš super přístup ke klientům.

 

Alena Opavová, Pohořany

Tabulka výsledků

Alena Opavová

Věk: 37
Výška: 151 cm
-2.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 54.2 kg 51.9 kg
Obvod pasu 79 cm 74 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Helena Trnková

Celoživotní boj

Celoživotní boj – boj s nadváhou. Nikdy jsem nepatřila do kategorie ,,Twigy, ale hrát si na potápěče při obouvání bot taky není nic...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Most

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

447 872
zhubnutých kilogramů
94
poraden
220
specialistů