Hana Gerlická

Můj příběh

před

po

Můj příběh

Jmenuji se Hana Gerlická, je mi 68 let. Čirou náhodou jsem se dozvěděla o akci Svět zdraví, o vyšetření novým přístrojem. Výsledky mne zaskočily, vážila jsem 88 kilogramů, bolely mě kyčle a byla jsem pořád unavená. Specialistka Alena Chudobová, která se mě ujala, mě svým milým přístupem ujistila, že to zvládnu. Připravila mi výživový plán na míru a já začala 1x týdně jezdit na konzultace. Pomalu šla váha dolů, ale hlavní byl úbytek tuku a nárůst svalů. Začala jsem se na konzultace těšit. Měla jsem energii a celkově jsem se začala cítit lehčeji. Jedla jsem více zeleniny a hlavně jsem změnila skladbu jídla a pravidelnost. Každý centimetr v pase a bocích mě potěšil. Musím poděkovat svému manželovi, který mě na konzultace vozil a díky změně jídelníčku také zhubnul a přestala ho pálit žáha. Teď jsme v pohodě oba a to je důležité

 

I když jsem zhubla necelých 5 kg, tak můžu říci, že ten půl rok za to stál.

 

Každému bych to doporučila. Prostředí super, vstřícná a milá asistentka Veronika Hodysová a hlavně moje specialistka Alenka Chudobová, které děkuji za její péči a rady.

Nečekejte a změňte svůj život jako
Hana Gerlická

Tabulka výsledků

Hana Gerlická

Věk: 68
Výška: 163 cm
-4.7 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 88.4 kg 83.7 kg
Obvod pasu 107 cm 99 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Lenka Kroutilová

„Když nemůžeš změnit svět, změň sám sebe.“

„Když nemůžeš změnit svět, změň sám sebe.“ Na to, aby člověk mohl skutečně změnit sebe a svůj život, stačí, aby skutečně chtěl. Uvědomila jsem...

-21 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč.

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Kde nás najdete

Svět zdraví v číslech

365 744
zhubnutých kilogramů
84
poraden
201
specialistů