Hana Gerlická

Můj příběh

před

po

Jmenuji se Hana Gerlická, je mi 68 let. Čirou náhodou jsem se dozvěděla o akci Svět zdraví, o vyšetření novým přístrojem. Výsledky mne zaskočily, vážila jsem 88 kilogramů, bolely mě kyčle a byla jsem pořád unavená. Specialistka Alena Chudobová, která se mě ujala, mě svým milým přístupem ujistila, že to zvládnu. Připravila mi výživový plán na míru a já začala 1x týdně jezdit na konzultace. Pomalu šla váha dolů, ale hlavní byl úbytek tuku a nárůst svalů. Začala jsem se na konzultace těšit. Měla jsem energii a celkově jsem se začala cítit lehčeji. Jedla jsem více zeleniny a hlavně jsem změnila skladbu jídla a pravidelnost. Každý centimetr v pase a bocích mě potěšil. Musím poděkovat svému manželovi, který mě na konzultace vozil a díky změně jídelníčku také zhubnul a přestala ho pálit žáha. Teď jsme v pohodě oba a to je důležité

 

I když jsem zhubla necelých 5 kg, tak můžu říci, že ten půl rok za to stál.

 

Každému bych to doporučila. Prostředí super, vstřícná a milá asistentka Veronika Hodysová a hlavně moje specialistka Alenka Chudobová, které děkuji za její péči a rady.

Nečekejte a změňte svůj život jako
Hana Gerlická

Tabulka výsledků

Hana Gerlická

Věk: 68
Výška: 163 cm
-4.7 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 88.4 kg 83.7 kg
Obvod pasu 107 cm 99 cm

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč.

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Kde nás najdete

Svět zdraví v číslech

356 380
zhubnutých kilogramů
85
poraden
197
specialistů