Vojtěch Birkner

I přesto, že jsem rostl a pravidelně sportoval, nedařilo se mi zhubnout

před

po

I přesto, že jsem rostl a pravidelně sportoval, nedařilo se mi zhubnout

Jmenuji se Vojta a je mi 13 let. Do Světa zdraví mě objednala mamka, protože už si nevěděla rady s mou nadváhou.

I když jsme se s mamkou snažili, nešlo to

Snažila se mi omezit sladké, hlavně čokoládu. Snažila se mě omezovat také v jídle, a to tím, že mi zmenšovala porce a večeři mi dávala nejdéle v 18 h. I přesto, že jsem sportoval (dodnes hraju tenis) a rostl jsem, stále se mi nepodařilo zhubnout.

Nastavili mi jídelníček přizpůsobený mému režimu

Když jsem přišel do Světa zdraví poprvé, bylo mi 12 let. Vážil jsem 74 kg a měřil 163 cm. Naše specialistka Šárka nám ukázala správnou cestu jídelníčkem, který byl přizpůsoben mému režimu. V pravidelných intervalech jsme jezdili na kontrolní vážení, měření a konzultace, co se nám daří a co ne.

Za rok už bylo všechno jinak

Po roce návštěv Světa zdraví jsem shodil více než 16 % tuku a nahradil je vodou a svaly. Mamka i já jsme velice spokojeni, že se mi podařilo zhubnout.

Moc děkujeme naší specialistce Šárce.

Tabulka výsledků

Vojtěch Birkner

Věk: 15
Výška: 170 cm
-3.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 75.1 kg 71.8 kg
Obvod pasu 86 cm 77 cm

Další příběh

před

po

Zdenka Semecká

Začít není nikdy pozdě !!!

Když jsem se viděla na fotkách z 60. narozenin, byla to poslední kapka v mém rozhodnutí něco se sebou udělat. 91,6 kg. Měla bych měřit 190,...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Svitavy

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů