Vojtěch Birkner

I přesto, že jsem rostl a pravidelně sportoval, nedařilo se mi zhubnout

před

po

I přesto, že jsem rostl a pravidelně sportoval, nedařilo se mi zhubnout

Jmenuji se Vojta a je mi 13 let. Do Světa zdraví mě objednala mamka, protože už si nevěděla rady s mou nadváhou.

I když jsme se s mamkou snažili, nešlo to

Snažila se mi omezit sladké, hlavně čokoládu. Snažila se mě omezovat také v jídle, a to tím, že mi zmenšovala porce a večeři mi dávala nejdéle v 18 h. I přesto, že jsem sportoval (dodnes hraju tenis) a rostl jsem, stále se mi nepodařilo zhubnout.

Nastavili mi jídelníček přizpůsobený mému režimu

Když jsem přišel do Světa zdraví poprvé, bylo mi 12 let. Vážil jsem 74 kg a měřil 163 cm. Naše specialistka Šárka nám ukázala správnou cestu jídelníčkem, který byl přizpůsoben mému režimu. V pravidelných intervalech jsme jezdili na kontrolní vážení, měření a konzultace, co se nám daří a co ne.

Za rok už bylo všechno jinak

Po roce návštěv Světa zdraví jsem shodil více než 16 % tuku a nahradil je vodou a svaly. Mamka i já jsme velice spokojeni, že se mi podařilo zhubnout.

Moc děkujeme naší specialistce Šárce.

Tabulka výsledků

Vojtěch Birkner

Věk: 14
Výška: 170 cm
-3.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 75.1 kg 71.8 kg
Obvod pasu 86 cm 77 cm

Další příběh

před

po

Hana Juklová

Můj nový začátek aneb za 6 týdnů o 6 kg lehčí

Jmenuji se Hana a je mi 32 let. Moje postava nebyla nikdy dokonalá. Už jako dítě jsem byla spíše kulaťoučká... A problémy s nadváhou...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Děčín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

460 704
zhubnutých kilogramů
94
poraden
216
specialistů