Jarmila Hrušková

Myslím, že o každého, kdo přijde do Světa zdraví v Hradci Králové, bude dobře postaráno.

před

po

Myslím, že o každého, kdo přijde do Světa zdraví v Hradci Králové, bude dobře postaráno.

Do Světa zdraví v Hradci Králové jsem se přihlásila v březnu 2015 s přáním zhubnout kvůli svému zdraví a vzhledu. Znala jsem svoji největší slabinu - řešení stresu jídlem. Cítila jsem se hodně unavená a únavu jsem zaháněla - rovněž jídlem. Jídlo bylo pro mne všelék.

Při první návštěvě u výživové poradkyně ing. Ireny Lukášové mne upoutala na jejím stole kniha od Pierre Franckha "Přejme si být štíhlí" s podtitulem "Hubnutí začíná v hlavě a poté se ukazuje na našem těle". Knihu jsem si půjčila a přečetla. Myslím, že to byl pro mne ten nejlepší začátek. Opravdu jsem si to potřebovala v hlavě srovnat. Věřte nebo nevěřte, váha se hnula směrem dolů, aniž bych se nějak omezovala.

Měla jsem velkou radost a chuť začít se řídit radami podle osobního výživového plánu. A fungovalo to. Spíš jsem se obávala, abych se neomezovala příliš, ve snaze zhubnout hodně a rychle. Ale i s tím mi moje poradkyně pomohla. Vyhodnotila mnou zapsané množství jídla za den a upřesnila, kde mohu přidat. Přidat, ne ubrat. Pak už nebylo těžké pokračovat.

Na každou další návštěvu jsem se těšila, protože jsem dál pomaličku hubla bez velkých omezení.

 

Za rok jsem zhubla 6,5 kg

 

a můj metabolický věk se snížil na 44 let.

Nenásilně jsem změnila životosprávu, dodržuji pravidelné stravování 6x denně s rozmezím 2,5 až 3 hodiny, hlídám si pitný režim. Nemám žádnou sportovní aktivitu (snažím se chodit pěšky a vyloučit MHD) a přitom hubnu. Necítím hlad a na jídlo se těším.

Využila jsem rovněž možnosti vyšetření cév ve Světě zdraví a s pomocí své poradkyně jsem dokázala jejich stav výrazně zlepšit. I za to jí patří můj dík.

Myslím, že o každého, kdo přijde do Světa zdraví v Hradci Králové bude dobře postaráno. Já ho budu navštěvovat i nadále, protože chci mít vše pod kontrolou.

Moc děkuji výživové poradkyni ing. Ireně Lukášové za její vstřícný přístup, podporu a těším se na další spolupráci.

Tabulka výsledků

Jarmila Hrušková

Věk: 63
Výška: 164 cm
-6.7 kg
před po
Hmotnost 68.9 kg 62.2 kg
Obvod pasu 85 cm 77 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Bohuslav Pohan

Trápil mě vysoký tlak a zhoršená pohyblivost. Také jsem se často zadýchával

Nedržím žádnou dietu a jenom se stravuji jiným způsobem. Je mi 52 let a s nadváhou se potýkám prakticky celý život. Občas se mi podařilo zhubnout,...

-32 kg
Poradna
Svět zdraví Jihlava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů