Zuzana Kreuzová

Na zdravou stravu se dal i můj přítel. Chtěli bychom tak vést i naše děti

před

po

Na zdravou stravu se dal i můj přítel. Chtěli bychom tak vést i naše děti

Při pohledu do zrcadla jsem přestala být spokojená se svou postavou a údaje při vážení ve mne vzbuzovaly nepokoj. Rozhodla jsem se proto, něco s tím udělat. Ať už se pustím do čehokoli, poradím se s odborníky. Proto jsem na internetu vyhledala několik společností, které se zabývají zdravým životním stylem. A Svět zdraví se mi zdál být nejlepší.

Nadváha jde ruku v ruce se zdravotními problémy

Někteří členové rodiny trpí nadváhou, kterou doprovází i vážné zdravotní problémy. Velice si tuto skutečnost uvědomuji a chtěla bych jí předcházet. Dalším důvodem je, že jsem cítila obrovskou únavu, které jsem se nedokázala zbavit ani dlouhodobým odpočinkem.

Bála jsem se, že jen úprava stravy na mne nemůže fungovat

Veškeré obavy vzaly rychle za své, protože výsledky se dostavily téměř okamžitě! To mne přesvědčilo o tom, že jsem se vydala správnou cestou. Rozhodla jsem se, že i v budoucnosti se budu stravovat podle této "šablony".

Nejtěžší pro mne bylo připojit k úpravě stravy i aktivní pohyb

Tož se mi tak úplně nepodařilo. Jedním z důvodů bylo astma, dalším to, že sport není to, co by mne naplňovalo. Ovšem začíná jaro a mám plán, jak se s aktivním odpočinkem a pohybem popasovat. Zrovna lehkým nebylo ani to, vymýšlet jaká jídla vařit, aby v nich byly zahrnuty pouze doporučené potraviny a ingredience. Byla jsem naučená vařit určitým způsobem a dá se říct, že po úpravě stravování jsem se učila znovu. Díky tomu jsem ochutnala spoustu nového a objevila mnoho jiných, často báječných, chutí. To bych označila spíš, než jako nejlehčí, za nejpříjemnější.

Nyní se cítím daleko lépe

Lépe než před první návštěvou Světa zdraví. Podařilo se mi zbavit 6 kg tuku, z čehož mám velkou radost. Úpravu stravování si oblíbil i můj přítel a věříme, že bychom mohli i naše děti naučit správným stravovacím návykům. A předejít tak u nich do budoucna zdravotním problémům spojených s nevhodnou stravou. Z toho je asi jasné, že bych ráda v nastoleném trendu pokračovala i s celou rodinou.

Děkuji za lidský přístup a pochopení

Chtěla bych poděkovat poradkyním ze Světa zdraví za jejich příjemný, lidský přístup, plný pochopení, za mnoho užitečných a cenných rad. Pomohlo mi to k mé výraznější spokojenosti i v osobním životě.

Zuzana Kreuzová

Věk: 34
Výška: 175 cm
-7.1 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 69.4 kg 62.3 kg
Obvod pasu 91 cm 84 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jaroslav Vobr

Během 6 měsíců se váha redukovala o 9,9 kg a viscerální tuk se zlepšil o celé 4 stupně.

Svěřit se do rukou odborníků ze Světa zdraví jsem se rozhodl hlavně kvůli kontinuálně se zvyšující tělesné váze i přesto, že jsem aktivním...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 1 - Dlážděná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů