Miroslava Urbanczyková

Nechtělo se mi věřit, že to půjde tak lehce. Zhubla jsem více, než jsem plánovala

před

po

Nechtělo se mi věřit, že to půjde tak lehce. Zhubla jsem více, než jsem plánovala

Jmenuji se Mirka a mám 44 let. K návštěvě Světa zdraví v Karviné jsem se rozhodla, když jsem uviděla na internetu reklamu na možnost se objednat na základní diagnostiku těla.

Moje první návštěva ukázala, jak jsem na tom špatně

Dozvěděla jsem se, jak jsem na tom co se týká stravy, tělesného tuku, svaloviny, hydratace atd. A hlavně můj metabolický věk byl o 7 let vyšší než ten reálný!

Sice pravidelně sportuju, ale ani to na výsledky neplatilo

Přestože pravidelně sportuji několikrát týdně, moje váha tomu neodpovídala. Samozřejmě, že člověk musí brát v úvahu i svůj věk. Každopádně jsem nebyla spokojená.

Za všechno mohlo to, jak jsem se stravovala

Díky výživové specialistce Lucii Kulkové jsem zjistila, že hlavní problém byl v mém jídelníčku, jestli se to ovšem tak dalo nazvat. Dosud jsem jedla jen samé sacharidy, téměř žádné maso ani zeleninu. Jídlo pro mě byla „zbytečná záležitost“, i když má postava tomuto tvrzení neodpovídala.

Nechtělo se mi věřit, že to půjde tak lehce

Velká změna v mém jídelníčku mi nečinila žádný problém. Výživový plán jsem měla přizpůsobený na 3 měsíce (plán byl snížení váhy o 6 kg). Nejen, že jsem snížila svou váhu o necelých 10 kg. Ale hlavně jsem se naučila jíst, těšit se na jídlo a s radostí si ho umět připravit - i sama pro sebe a nejen pro druhé.

Myslím, že bych to asi sama nezvládla

Dnes mám dobrý pocit, že jsem to dokázala. Cítím se  lépe a můj šatník je nyní mnohem pestřejší. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat své výživové poradkyni Lucii Kulkové za profesionální přístup a spoustu užitečných rad. 

Tabulka výsledků

Miroslava Urbanczyková

Věk: 45
Výška: 171 cm
-9.8 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 76.1 kg 66.3 kg
Obvod pasu 87 cm 78 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Markéta Střelková

Problém mi dělalo hlavně stravování při nočních službách. Nevěděla jsem, co a kdy mám jíst

Svá kila jsem přibrala v těhotenství a po porodu už nešla shodit. Vyzkoušela jsem pár diet, ale žádný velký efekt se nekonal.   Práce na...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

495 415
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů