Radim Klein

Nejlepší je ten pocit, že celé hubnutí bylo zdravě a vůbec jsem nestrádal

před

po

Nejlepší je ten pocit, že celé hubnutí bylo zdravě a vůbec jsem nestrádal

 

Po rozvodu, změně zaměstnání a začátku střídavé péče o osmiletou dceru mi do života přišlo mnoho stresu, špatného stravování a úbytku pohybu. Moje váha postupně narostla až na 105 kg (viz. foto). Jako celoživotní sportovec jsem měl problém ráno vstát a vůbec začít něco dělat.To mi bylo velmi nepříjemné. Neměl jsem žádnou energii a nevěděl, jak to změnit. Jsem tělocvikář a trenér, tak jsem si řekl, že s tím musím něco udělat. Omezoval jsem jídlo, začal jsem běhat, ale za 2 měsíce jsem nezhubl prakticky nic. Pouze jsem přišel na to, že jakákoli dieta pro mne není řešení. Řekl jsem si, že musím vyhledat odbornou pomoc.

 

Zdraví pro mne bylo tou nejsilnější motivací

 

Oslovil mne už svým názvem benešovský Svět zdraví. Zdraví bylo totiž pro mne tou nejsilnější motivací. Po rozboru metabolického typu, s ohledem na mé individuální potřeby a zdravotní stav, jsem dostal přesný návod, jak se bez hladovění stravovat. Výživová specialistka Mirka Frydrychová mi na začátku pomohla i s nákupním seznamem, což jsem jako muž velmi ocenil. Protože jsem i přes mojí vysokou váhu byl podvyživený, musel jsem se nejdříve naučit dostatečně jíst. S únavou mi na začátku pomohly doplňky stravy od firmy Sunkins, které mi specialistka doporučila přesně podle mých potřeb. Postupně jsem zařazoval i pohybové aktivity, které mě baví. A baví mě pořád víc, protože vidím, jak se díky stravě vylepšují mé výkony.

 

Zjistil jsem, že pravidelné konzultace jsou velmi důležité

 

Za dva měsíce jsem zhubl 10 kg. Zjistil jsem, že pravidelné konzultace jsou velmi důležité, protože stravovací chyby se okamžitě projeví. Díky pravidelné diagnostice na konzultaci se dostanete zpět na správnou cestu a hlavně vám pomůže s udržením motivace. Dnes mám 86 kg a cítím se ve svém těle výborně. Můžu zase nosit oblečení, do kterého jsem se dříve nevešel. Moje fyzická výkonnost je úplně někde jinde než na začátku cesty. Nedávno jsem si vyzkoušel nést na zádech batoh, který vážil 20 kg. Už bych ta kila na sobě znovu nosit nechtěl. Samozřejmě je nutná trpělivost, vůle a odhodlání dodržovat rady, které dostanete, a nečekat, že se výsledek dostaví "sám" a hned.

 

Podařilo se mi motivovat i mamku

 

Nejlepší je ten pocit, že celé hubnutí bylo opravdu zdravě a vůbec jsem u něj nestrádal. Svým nadšením a výsledky jsem motivoval i mojí mamku, která se vydala stejnou cestou. Po měsíci spálila pět kilo tuku. Odlehčila tak svému kolenu a cítí se mnohem lépe. Musím říci, že finance s tím spojené jsou pro mne tou nejlepší investicí. Výživovou specialistku Světa zdraví Mirku Frydrychovou mohu jen a jen doporučit.

Tabulka výsledků

Radim Klein

Věk: 44
Výška: 187 cm
-12.1 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 98.5 kg 86.4 kg
Obvod pasu 104 cm 89 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Olga Hudecová

Vyměnila jsem oblečení XXL za L

O Světě zdraví jsem si přečetla na internetu. Proto jsem neváhala. Celý život jsem držela různé diety, a vždy jsem váhu hned nabrala znovu....

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 091
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů