Kateřina Neumannová

Nejlepší rozhodnutí

před

po

Nejlepší rozhodnutí

Rozhodla jsem se po porodu zajít do Světa zdraví jelikož jsem opravdu hodně v těhotenství nabrala a byla sem rozhodnutá s tím něco dělat abych měla opět hezkou postavu a citila se lépe. A udělala jsem nejlepší rozhodnutí! Jsem opravdu nadšená z výsledků, kterých mi pomohla dosáhnout moje specialistka Bohunka Horáková. Jsem ji moc vděčná! Pomohla mi zase k hezké postavě, mám víc energie a elánu, cítím se skvěle a naučila mě jak správně jíst, jím o dost víc než kdy dřív (žádné hladovění!). Jím opravdu všechno a s chutí si dám i něco sladkého bez výčitek ,všechno to je opravdu jen o tom naučit se jist správně. Když jsem k ní přišla měla jsem 92 kg.. a za rok mi pomohla váhu snížit na 67 kg. Za mě můžu jen doporučit! 

Kateřina Neumannová

Věk: 24
Výška: 167 cm
-23.0 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 90.1 kg 67.1 kg
Obvod pasu 96 cm 72 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jitka Kašparová

Dřív jsem si myslela, že už nikdy nebudu nosit šaty

První problémy s váhou se z mého pohledu dostavily po třicítce. Ze svých původně 54 kg jsem časem přibrala na 64 kg. Během následujících...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Jihlava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 575
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů