Aleš Havlík

Není to pouze o tom, shodit pár kilo, ale žít spokojenější život

před

po

Není to pouze o tom, shodit pár kilo, ale žít spokojenější život

Po

Je mi 35 let a odmalička až do 26 let jsem organizovaně sportoval. Potom se ze mě stal nadšený amatérský sportovec.  Přes pravidelný energetický výdej jsem pozvolna přibíral na váze, ale co bylo horší, byl jsem stále unavenější. Důvod, proč jsem vstoupil do programu ve Světě Zdraví, nebylo těch pár kilo navíc, ale onen neustálý pocit únavy a nedostatek energie. Zkrátka jsem byl  bez šťávy. Rád jsem v pohybu, dobíjí mě to. Ten příjemný pocit krátkodobé, zdravé únavy potom, co člověk trošku potrápí své tělo. Ale když se člověk každé ráno probudí, jako když ho podupal slon, není to ono. Musí se přemáhat k intenzivnější tělesné aktivitě po dni v zaměstnání.

Zašel jsem tedy pro radu do „Světa Zdraví". Samozřejmě, výsledky prvního měření při úvodní konzultaci byly tristní. Můj biologický věk výrazně přesahoval můj věk skutečný. O ostatních hodnotách ani nemluvě. Trošku mě to donutilo zamyslet se, jestli není ten pravý čas něco NATRVALO změnit. Člověk k některým rozhodnutím musí dospět a být o nich přesvědčen. A následně toto přesvědčení přetavit v odhodlání.

Pokud někdo očekává, že Vám ve Světě Zdraví dají zázračnou pilulku a začnete hubnout jen tak lusknutím prstů, je to velký omyl. Omyl, který bude stát klienta peníze a úžasný personál ve Světě Zdraví zbytečné úsilí, které přijde vniveč.

Svět Zdraví rozhodně není dietní instituce pro zázračně rychle hubnoucí lidi. Je to o určité životní filozofii, respektu ke svému tělu jako nástroji, který denně používáme a potřebujeme. Je to o úctě k sobě samému. Učí vás žit lepší život. Je mostem a zároveň průvodcem po cestě do vašeho soukromého a opravdového světa zdraví.

Moje první měření ukazovalo, že potřebuji 4 měsíce, abych se dostal na optimální parametry. Jelikož všichni víme, že dosáhnout určité mety je jedna věc a stabilizovat se na dané úrovni věc druhá, přihlásil jsem se na 6 měsíců. Rozhodně nelituji. Příjemné zjištění bylo, že konzultace nebyly vedeny ve stylu učitel - žák, nýbrž se přirozeně rozvinuly do polohy dvou lidí diskutujících o vlivu složení potravy a stravovacích návycích obecně na náš celkový tělesný i duševní stav. Ono opravdu nejde jen o ta kila. Všimli jste si někdy, že lidé stravující se tzv.racionálně mají neustále dobrou náladu a jsou jaksi svěžejší? Mimochodem, nenechte se případně odradit okolím, které vás může považovat za blázna. V lepším případě za divného člověka, kterému hráblo a jí jenom kořínky. Většinou se jedná o závistivce, kteří nemají to odhodlání a vůli věci natrvalo změnit.

A jak moje spolupráce se Světem Zdraví dopadla? Moje tělo se během poměrně krátké doby naprosto nenásilného hubnutí (nikdy jsem nejedl tolik, co nyní) ustálilo na určité, pro něj přirozené váze.

Zhubnul jsem 15 kg. Ráno vstávám čerstvý jak rybka, plný energie. Do práce chodím s taškou jídla a příjemným pocitem, že budu mít celý den dostatek energie, nebudu po obědě přejedený s potřebou dát si „šlofíka" a zároveň nepřiberu ani deko.

S klidným svědomím můžu říct, že poplatek za můj program byla  nejlepší investice mého života. Kde jinde koupíte kopec zdraví za pár tisícovek.

Aleš Havlík

Věk: 42
Výška: 188 cm
-8.3 kg
před po
Hmotnost 96.2 kg 87.9 kg

Další příběh

před

po

Lada Ingrová

Lada shodila za půl roku 14kg

Do Světa zdraví jsem šla s velkými obavami a nedůvěrou. Nevěřila jsem, že to zvládnu, že dokážu zhubnout za šest měsíců 14 kg. Ale po příjemné...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Hodonín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů