Hana Loudová

Nikdy není pozdě! Ani v 81 letech!

před

po

Nikdy není pozdě! Ani v 81 letech!

Jmenuji se Hana a je mi 81 let.  Již delší dobu jsem tak v důchodu. V loňském roce jsem začala zjišťovat, že se moje hmotnost šplhá povážlivě nahoru a postava se začíná pěkně kulatit! Náhoda tomu chtěla, že jsem objevila na internetu reklamu na Svět zdraví. Chvíli jsem váhala, ale pak jsem přece jen pobočku v Děčíně navštívila. Jako první mně samozřejmě zajímalo, zda se mohu přihlásit i v mém pokročilém věku Měla jsem přání změnit svoje stravování tak, aby došlo k zastavení nárůstu hmotnosti a abych se cítila ve svém těle dobře. Hned při úvodní konzultaci jsem se dozvěděla, že toto vše je možné  a navíc ještě mohu nejen váhu zastavit, ale dokonce snížit. Se svým výživovým poradcem panem Bc.Jiřím Prodanem jsme se domluvili na 6ti měsíční spolupráci. Dostala jsem stravovací plán s cílem zhubnout 7 kg. Následovaly pravidelné konzultace, měření a vážení a vždy revize mého jídelníčku. Konzultace byly vždy velmi příjemné a s panem Prodanem se vždy dobře pobavili. 

A výsledek? Za pů roku jsem zhubla o 10kg, a to vše bez hladovění a naprosté pohodě! Cítím se dobře. Co jsem se ve Světě zdraví naučila, budu dodržovat i nadále.

Touto cestou chci poděkovat svému poradci panu Bc.Jiřímu Prodanovi  a také Mgr.Ladě Marečkové, kteří byli vždy ochotni pomoci, popovídat si a poradit. V jejich společnosti a v jejich příjemném prostředí mi bylo vždy moc fajn.

Ještě jednou děkuji. 

Hana Loudová

Tabulka výsledků

Hana Loudová

Věk: 81
Výška: 164 cm
-10.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 73 kg 63 kg
Obvod pasu 99 cm 88 cm

Můj specialistaDalší příběh

před

po

Leona Švecová

Obrat o 100% - můj příběh

Jaký je můj příběh? Prozaický… První dítě v sedmatřiceti, sedavé zaměstnání v hodně brutálním tempu, stres a první kolaps v ...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 4 - Budějovická

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů