Vlastislava Lišková

Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.

před

po

Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.

Přišla jsem pouze ze zvědavosti

Do Světa zdraví jsem přišla pouze ze zvědavosti, jak je na tom má aktuální zdravotní stránka. Zhrozila jsem se, když jsem viděla své cévy a vysoký metabolický věk, zhruba o 13 let více, než je můj skutečný. Ihned jsem se rozhodla pro pravidelné docházení.

Vysadila jsem všechny léky

Hned z kraje mě přestala pálit žáha a bolet žaludek. Vysadila jsem všechny léky a po třech měsících na kontrole u lékaře jsem zjistila, že mám nižší cholesterol. Touto cestou chci poděkovat své specialistce Lucii Rychterové. Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.  

Tabulka výsledků

Vlastislava Lišková

Věk: 70
Výška: 158 cm
-10.3 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 68.6 kg 58.3 kg
Obvod pasu 98 cm 83 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Blanka Volná

STÁLO TO ZA TO!!

Lhala bych, kdybych řekla, že cesta k vysněné postavě je procházkou růžovou zahradou. Ne, není. Ale… STÁLO TO ZA TO!! „Tam přece nemůžu jít!...

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů