Vlastislava Lišková

Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.

před

po

Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.

Přišla jsem pouze ze zvědavosti

Do Světa zdraví jsem přišla pouze ze zvědavosti, jak je na tom má aktuální zdravotní stránka. Zhrozila jsem se, když jsem viděla své cévy a vysoký metabolický věk, zhruba o 13 let více, než je můj skutečný. Ihned jsem se rozhodla pro pravidelné docházení.

Vysadila jsem všechny léky

Hned z kraje mě přestala pálit žáha a bolet žaludek. Vysadila jsem všechny léky a po třech měsících na kontrole u lékaře jsem zjistila, že mám nižší cholesterol. Touto cestou chci poděkovat své specialistce Lucii Rychterové. Nyní jsem lehčí o 10,3 kg za 6 měsíců.  

Tabulka výsledků

Vlastislava Lišková

Věk: 70
Výška: 158 cm
-10.3 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 68.6 kg 58.3 kg
Obvod pasu 98 cm 83 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Kristýna Maťátková

Kristýna s námi zhubla 16 kg

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh, který začal na začátku loňského srpna. Vlastně začal o půl roku dříve, kdy moje známá ...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
94
poraden
214
specialistů