Dana Pilařová

Obdiv mých blízkých zmiňuji jen jako vedlejší, ale velmi příjemný produkt upravení váhy z počátečních 75 kg na 68,5 kg.

před

po

Obdiv mých blízkých zmiňuji jen jako vedlejší, ale velmi příjemný produkt upravení váhy z počátečních 75 kg na 68,5 kg.

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti a zážitky se Světem zdraví. Vždycky jsem byla štíhlá a sportovně založená, ani po třech dětech jsem s váhou problém neměla. Po padesátce jsem ale začala pomalinku přibírat, každý rok něco a přes sportovní úsilí se situace nezlepšovala. Ve skříni pozvolna sedal prach na nadčasové kousky oblečení, kostýmky, kabáty, které jsem nedopnula. Naproti tomu jsem v obchodech sahala po sukních do gumy a pružných legínách. Jednou mi při práci s počítačem padl zrak na možnost konzultace ve Světě zdraví, našla jsem si nejbližší pobočku a osud mě přivedl do jemné, ale neústupné péče Bc. Evy Kuhnové. Na základě všelijakých vyšetření a vážení jsme si nastavily cíle, opravily jídelníček a začaly.

Nemohu říci, že by to byla snadná cesta. Doma rodina zvyklá na tradiční vaření a já do toho přišla s kuskusem, quinoou, celozrnným chlebem a nepřetržitým splavem salátů na všechny možné způsoby. Začala jsem chodit do práce pěšky přes půl Prahy v jakémkoliv počasí a zavrhla sladkosti – to bylo nejtěžší. Naštěstí mi Evička povolila sušené ovoce, tím jsem svoji závislost vyřešila. Začala jsem pozvolna shazovat, Evička mi po každé konzultaci posílala grafy, které mě motivovaly k dalšímu pokračování. Tímto způsobem jsem zvládla i Vánoce, které se projevily na váze dalším úbytkem. Po šesti týdnech jsem už začala oblékat vypasované džíny, dopnula jsem v pase sukni a na Novoroční koncert jsem vyrazila v chanell kostýmku. Ale hlavně, začala jsem se výborně cítit, pohyb pro mě přestal být problém, do schodů se už nezadýchám. Obdiv mých blízkých zmiňuji jen jako vedlejší, ale velmi příjemný produkt upravení váhy z počátečních 75 kg na 68,5 kg.

Děkuji Evičko, sama bych to nedokázala.

Tabulka výsledků

Dana Pilařová

Věk: 58
Výška: 169 cm
-8.6 kg
před po
Hmotnost 75.3 kg 66.7 kg
Obvod pasu 79 cm 73 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Markéta Petřinová

Ze začátku to bylo těžké, ale když se dostavily výsledky, hned to šlo lépe.

Už od malička jsem byla při těle, ale až před dvěma roky mi začaly zdravotní potíže. Před rokem jsem uviděla na internetu Svět zdraví a řekla jsem...

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

419 558
zhubnutých kilogramů
92
poraden
220
specialistů