Veronika Jeřábková

Obnovovala se mi moje ztracená energie.

před

po

Obnovovala se mi moje ztracená energie.

Celou střední školu mě trápila nadváha

Je mi 21 let a studuji vysokou školu, obor Všeobecná sestra. V podstatě celou střední školu mě trápila nadváha. Za vyloženě hubenou jsem se mohla považovat asi pouze v sedmé třídě, kdy jsem o svou „pneumatiku“ kolem bříška přišla tím, že jsem se vytáhla do výšky.

Dříve mě moje tloušťka trápila spíše kvůli vzhledu. V podstatě všechny moje kamarádky jsou krásné a štíhlé, tím pádem jsem si vedle nich často připadala nehezká. Postupem času a hlavně nabíráním zkušeností ve škole a v praxi jsem ale zjistila, že nadváha není problém pouze vzhledu, ale taky zdraví. A ačkoliv mě momentálně žádné závažné zdravotní problémy netrápí, mohly by se velmi rychle objevit. To je důvod, proč jsem využila poukázku, kterou původně dostal můj tatínek, a zašla jsem do Světa zdraví.

Bylo o mě skvěle postaráno

Byla jsem svěřena do péče mojí nejlepší výživové poradkyně Ing. Ireny Lukášové a nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Kila, která jsme spolu shodily, šla dolů sice na můj vkus relativně pomalu – nebylo to ze dne na den – ale nevracela se zpět. Ze začátku jsem shodila pouze 5 kg, což bylo daleko od mého cíle, postupně jsem se ale dopracovala do váhy o 10 kg menší a to se mému vysněnému cíli blížilo o něco slibněji.

Nejlepší na celé téhle akci bylo to, že o mě bylo skvěle postaráno. Jsem v jídle velmi vybíravá, takže připravit a upravovat jídelníček pro mě, je – dovolím si říct – nadlidský výkon. Paní Lukášová to ale zvládala na jedničku. Vycházela mi ve všem vstříc a dělala, co mohla, aby uspokojila moje chuťové pohárky a zároveň mě zbavila kil navíc. Navíc jsem rozhodně vůbec nehladověla, naopak jsem kolikrát dostala „vynadáno“, že jím příliš málo. Další pro mě velkou výhodou je fakt, že s ubývajícími kily a po dopití detoxu, který jsem na začátku dostala, se mi obnovovala moje ztracená energie a měla jsem mnohem víc chuti a síly zapojit do hubnutí i aktivní pohyb, který je taky velmi důležitý, aby výsledky byly takové, jaké chceme.

Dobrá nálada a pozitivní myšlení

Poslední výhoda je tak trochu mimo hubnoucí program, myslím ale, že se na mých výsledcích také velmi podepsala. Je to dobrá nálada a pozitivní myšlení. Po každém sezení s paní Lukášovou jsem odcházela velmi pozitivně naladěná, plná energie, jak psychické, tak fyzické a především jsem odcházela namotivovaná zbavit se dalších kil a nabrat další sílu.

Mnohokrát mojí nejlepší výživové poradkyni Ireně Lukášové děkuji a jsem ráda, že jsem měla možnost ji poznat a nechat ji se o mě starat. ☺

Tabulka výsledků

Veronika Jeřábková

Věk: 21
Výška: 161 cm
-11.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 81.3 kg 69.8 kg
Obvod pasu 91 cm 83 cm

Má specialistkaDalší příběh

po

Vladimír Jalovecký

Kvůli bolesti kyčle jsem se nemohl moc hýbat. Kila začala přibývat

Od mládí sportuji, ale na začátku roku 2016 mě začala bolet pravá kyčel a musel jsem přestat sportovat. Od podzimu 2016 se zdravotní stav...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Česká Lípa

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů