Veronika Jeřábková

Obnovovala se mi moje ztracená energie.

před

po

Obnovovala se mi moje ztracená energie.

Celou střední školu mě trápila nadváha

Je mi 21 let a studuji vysokou školu, obor Všeobecná sestra. V podstatě celou střední školu mě trápila nadváha. Za vyloženě hubenou jsem se mohla považovat asi pouze v sedmé třídě, kdy jsem o svou „pneumatiku“ kolem bříška přišla tím, že jsem se vytáhla do výšky.

Dříve mě moje tloušťka trápila spíše kvůli vzhledu. V podstatě všechny moje kamarádky jsou krásné a štíhlé, tím pádem jsem si vedle nich často připadala nehezká. Postupem času a hlavně nabíráním zkušeností ve škole a v praxi jsem ale zjistila, že nadváha není problém pouze vzhledu, ale taky zdraví. A ačkoliv mě momentálně žádné závažné zdravotní problémy netrápí, mohly by se velmi rychle objevit. To je důvod, proč jsem využila poukázku, kterou původně dostal můj tatínek, a zašla jsem do Světa zdraví.

Bylo o mě skvěle postaráno

Byla jsem svěřena do péče mojí nejlepší výživové poradkyně Ing. Ireny Lukášové a nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Kila, která jsme spolu shodily, šla dolů sice na můj vkus relativně pomalu – nebylo to ze dne na den – ale nevracela se zpět. Ze začátku jsem shodila pouze 5 kg, což bylo daleko od mého cíle, postupně jsem se ale dopracovala do váhy o 10 kg menší a to se mému vysněnému cíli blížilo o něco slibněji.

Nejlepší na celé téhle akci bylo to, že o mě bylo skvěle postaráno. Jsem v jídle velmi vybíravá, takže připravit a upravovat jídelníček pro mě, je – dovolím si říct – nadlidský výkon. Paní Lukášová to ale zvládala na jedničku. Vycházela mi ve všem vstříc a dělala, co mohla, aby uspokojila moje chuťové pohárky a zároveň mě zbavila kil navíc. Navíc jsem rozhodně vůbec nehladověla, naopak jsem kolikrát dostala „vynadáno“, že jím příliš málo. Další pro mě velkou výhodou je fakt, že s ubývajícími kily a po dopití detoxu, který jsem na začátku dostala, se mi obnovovala moje ztracená energie a měla jsem mnohem víc chuti a síly zapojit do hubnutí i aktivní pohyb, který je taky velmi důležitý, aby výsledky byly takové, jaké chceme.

Dobrá nálada a pozitivní myšlení

Poslední výhoda je tak trochu mimo hubnoucí program, myslím ale, že se na mých výsledcích také velmi podepsala. Je to dobrá nálada a pozitivní myšlení. Po každém sezení s paní Lukášovou jsem odcházela velmi pozitivně naladěná, plná energie, jak psychické, tak fyzické a především jsem odcházela namotivovaná zbavit se dalších kil a nabrat další sílu.

Mnohokrát mojí nejlepší výživové poradkyni Ireně Lukášové děkuji a jsem ráda, že jsem měla možnost ji poznat a nechat ji se o mě starat. ☺

Tabulka výsledků

Veronika Jeřábková

Věk: 22
Výška: 161 cm
-11.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 81.3 kg 69.8 kg
Obvod pasu 91 cm 83 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Petra Pachovská

Abych shodila kila nabraná v těhotenství, začala jsem zase běhat. Ale nepomáhalo to

Můj příběh je jednoduchý. V 35 letech jsem se konečně stala maminkou. Těhotenství jsem si užila a přibrala 16 kilogramů. Začala...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 091
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů