Krista Schillerová

Kvůli vážnému zdravotnímu postižení bych hubnutí sama nezvládla. Dnes mám dole 11 kilo

před

po

Kvůli vážnému zdravotnímu postižení bych hubnutí sama nezvládla. Dnes mám dole 11 kilo

Jmenuji se Krista a je mi 68 let. Poslední 3 roky jsem začala přibývat na váze. Když jsem zjistila, že vážím více než 75 kg, začala jsem přemýšlet o tom, co s tím udělám.

Kvůli postižení bych na hubnutí sama nestačila

Protože jsem vážně zdravotně postižená (jsem ileostomik, nemám celé tlusté střevo a po 10 operacích a reoperacích dutiny břišní mi zbylo pouhých 1,9 m tenkého střeva), věděla jsem, že hubnutí bez odborné pomoci sama nezvládnu.

Bylo potřeba hledat kličky ve stravě a poradit se s odborníky

Hledala jsem na internetu a našla Svět zdraví v Teplicích. Objednala jsem se a už to šlo jako po másle. Milá paní Jitka Fílová, odborná výživová poradkyně, mě hezky přivítala a vysvětlila mi, že musí můj případ konzultovat s odborníky. Ti mi prý pak "ušijí" jídelníček na míru. Vzhledem k mému postižení (nemohu jíst zeleninu, ovoce, žádnou vlákninu a ještě mám alergii na ryby) to paní Fílová se mnou opravdu neměla lehké.

Už za 14 dní si mé tělo začalo zvykat na změnu

Já jsem si uvědomila, že bez sladkostí konzumovaných s chutí večer se obejdu. Začala jsem pravidelně 5x denně jíst a jezdit pravidelně na kole. Po 14 dnech mě díky pravidelnému stravování přešla chuť na sladké a kila šla dolů.

Mám dole krásných 11 kilo

Od mé první návštěvy Světa zdraví v Teplicích do dnešního dne jsem zhubla 11 kg. Návštěvu zde mohu tedy všem vřele doporučit, pak už to jen záleží na vás.

Tímto mnohokrát děkuji pracovnicím Světa zdraví v Teplicích a přeji všem pevné zdraví a ukázněné klienty. 

Krista Schillerová

Věk: 70
Výška: 156 cm
-11.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 75.1 kg 63.9 kg
Obvod pasu 94 cm 88 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Miroslava Dřevojánková

Nevěřila jsem, že to zvládnu sama. Dnes mám dole 6 kilo a pokračuji dál

Po odchodu do důchodu jsem pomalu, kilo po kilečku, začala přibývat na váze. Až jsem se při výšce 168 cm dostala skoro na 75 kg. Předtím jsem se...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Valašské Meziříčí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů