Jana Dorová

Od porodu jsem zhubla už 10 kilo a chci pokračovat dál.

před

po

Od porodu jsem zhubla už 10 kilo a chci pokračovat dál.

Všechno bylo tak jednoduché

Poprvé jsem do Světa zdraví přišla jako svobodná, bezdětná a s nadváhou. Už jako dítě jsem nikdy nebyla jako proutek, ale po té co jsem ukončila studia a začala pracovat šla moje váha rychle nahoru. Práci jsem věnovala veškerý čas a na sebe jsem nemyslela. Jednou když jsem byla nucena si opět koupit kalhoty o číslo větší, jsem si řekla, že se svou váhou musím něco udělat.

Po mnoha marných pokusech jsem věděla, že sama to opět nezvládnu, a tak jsem začala hledat nějakého výživového poradce a narazila na Svět zdraví.

Mile mě překvapilo vlídné prostředí a komplexní přístup i z pohledu zdravotního stavu. Všechno bylo tak jednoduché a já si říkala, proč už jsem to neudělala dávno. Nejvíce mi asi pomohly pravidelné návštěvy a stálý dohled nad mým hubnutím.

Kila šly dolů a já byla spokojená

Nedala jsem si třeba čokoládu, protože jsem si ji pak musela napsat do svého jídelníčku a to se mi nelíbilo. Už jsem si nedovolila žádné výmluvy a i když jsem se stále naplno věnovala práci začala jsem se věnovat také sobě. Už jsem nechodila z práce na nákup a domů, ale vzala jsem to přes fitko a našla jsem si takové malé, kam chodily pouze ženy. Kila šly dolů a já byla spokojená.

Přišla svatba a narodila se nám dcera. V těhotenství jsem dost přibrala a když mi to stav dovolil věděla jsem, že s hubnutím po porodu mi opět pomůže Svět zdraví. Od porodu jsem zhubla už 10 kilo a chci pokračovat dál.

Tabulka výsledků

Jana Dorová

Věk: 32
Výška: 166 cm
-0.9 kg
před po
Hmotnost 91.6 kg 90.7 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jan Vondráček

Tímto chci poděkovat celému kolektivu SVĚTA ZDRAVÍ.

Od roku 2006 se léčím se srdcem. V lednu roku 2013 jsem v IKEMU podstoupil vyšetření, operaci a hospitalizaci. Při kontrole v IKEMU...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 534
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů