Tomáš Volák

Na každé kontrole pochvala a kila šla stále dolů

před

po

Na každé kontrole pochvala a kila šla stále dolů

Rád bych se s Vámi všemi narostlými podělil o svůj příběh se Světem zdraví v Benešově. Fotka, kterou vidíte jako „ před tím“, byla pořízena těsně před rozhodnutím pro tuto cestu. Rodinná idylka na horách, všude sníh a spokojení lyžaři, no prostě paráda. Něco ale bylo špatně. Jak si zapnout přaskáče a nemuset se u toho stydět? Vždy jsem počkal, až nebude nikdo v dohledu, a začal divoký zápas s lyžařskýma botama. Ohnout se k nim bylo takřka nemožné, tak jsem zkoušel různé polohy, až se to konečně povedlo. Rodina nervozní a po příchodu z lyžárny se mě pětiletý syn zeptal: "tatínku, ty jsi se s někým pral? Bál jsem se o tebe." A to mi stále znělo v uších. Uvědomil jsem si, že pokud si chci dále užívat radostí života, MUSÍM se sebou něco začít dělat..

 

Záviděl jsem a zároveň se styděl

Poslední kapkou byla naháňka našeho mysliveckého spolku. Střelil jsem prase a musel ho také vyvrhnout. Zase ohýbání, různé polohy klečení, ale už to vážně nešlo. Po několika vtipných poznámkách o zoofilii a nekrofilii od kolegů myslivců se nade mnou slitovali a kance bez mé asistence vyvrhli. Potupně jsem funěl opodál a díval se, jak se krásně ohýbají. Záviděl sem jim a zároveň se styděl. Radost z úlovku 0. Nebylo na co čekat, sedl jsem k internetu a začal hledat pomoc. Proklikal jsem se až k odkazu Světa zdraví, objednal se na konzultaci a vyrazil do Benešova.

 

Okolí mě podporuje a cítím se báječně

První návštěva mi moc sebevědomí nedodala. Metabolický věk jak otec Fura, tuků na rozdávání a celkově vše špatně. Zaplatil jsem si roční kůru a jel domů jako zpráskaný. Cca po dvou kotrolách mi byl vytvořen doporučený jídelníček, který se mnou má poradkyně pečlivě prodiskutovala, abych nejedl něco co nemusím. Začal jsem jíst, jak mi bylo doporučeno. Stále ve mně dřímal pocit, že se asi spletla ve výpočtech, protože jsem pořád něco žvýkal. Tolik jídla jsem nikdy nejedl. Cca po měsíci se začalo něco dít. Paní poradkyně mě na kontrolách chválila a kila kupodivu šla dolů. Dnes se cítím báječně. Okolí mě podporuje a je opojné slyšet: ty jsi zhubnul a je to vidět. Jednu nevýhodu to ale má. Loni jsem si pořídil krásný myslivecký oblek. Letos jsem si ho vzal na Náš ples a vypadal jsem v něm jako hastroš. Celý večer jsem ho nesundal a myslel na to, jak je dobře, že je mi tak velký. Nechám si ho na památku a budu doufat, že mi už nikdy nepadne.

 

Ps: Děkuji všem, kteří mi ve Světě zdraví pomohli. Tomáš Volák

Tabulka výsledků

Tomáš Volák

Věk: 43
Výška: 186 cm
-16.8 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 131.5 kg 114.7 kg
Obvod pasu 125 cm 103 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Markéta Kubátová

Klientka Markéta - 3 měsíce s Lýdou a 10 kg dole !!!

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví. Jak už to tak bývá, tak špatné stravovací návyky, pokulhávající...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Trutnov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů