Petra Hanzlíková

Petra zhubla 17 kg

Petra zhubla 17 kg

Dobrý den,

tak jsem se konečně dostala k tomu, abych stručně napsala můj příběh hubnutí pomocí Světa zdraví.
 
Nepatřím mezi přirozeně štíhlé, vždy jsem měla nějaká ta kila na víc a tak jsem již několikrát vyzkoušela různé diety. Ty byly většinou založené na hladovění a tak se dříve či později dostavil "jojo" efekt a nespokojenost sama se sebou.
Jelikož má váha na začátku léta 2013 vystoupala na hrůzných 87 kg, rozhodla jsem se pro změnu svého životního stylu. 
Zjišťovala jsem tedy jaké jsou možnosti, až jsem narazila na známou, která zrovna úspěšně hubla díky pomoci paní Dryákové ve Světě zdraví, ve Slezské ulici. I já jsem se tedy rozhodla pomocí paní Dryákové zhubnout. I když jsem tomu z počátku moc nevěřila, byla jsem velice překvapena, že vše opravdu funguje.
Byl mi doporučen 6 měsíční program, poté sestaven vhodný jídelníček a šlo se na věc.
Po změně jídelníčku a zařazení vhodného pohybu šla moje kila poměrně rychle dolů, necítila jsem pocit hladu a hlavně jsem po celou dobu byla pod dohledem specialistky Ivy Dryákové.Její motivace a podpora mi tak velice pomohla.
 
Nyní po konci půlročního programu mám více jak 17 kg dole, konečně se zase cítím dobře, nejsem tolik unavená a stouplo mi i sebevědomí.
 
Děkuji za vše.
 
Petra Hanzlíková

Petra Hanzlíková

Věk: 36
Výška: 182 cm
-17.2 kg
před po
Hmotnost 87 kg 69.8 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Ludmila Žáková

13 kg tuku je pryč

Příběh paní Ludmily         Při mém povolání dětské sestry z lůžkového oddělení  v nemocnici, ...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Plzeň

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů