Eliška Kazdová

Pevně věřím, že vytrvám i nadále

před

po

Pevně věřím, že vytrvám i nadále

Celý život jsem byla poměrně štíhlá prakticky bez práce. Po 25 roku se situace změnila a já začala přibírat, kilečko ke kilečku. Stále jsem si říkala, že to vlastně ještě není tak hrozné, ale zároveň jsem tak jednou ročně držela nějakou dietu. Ta mi vydržela týden, dva, tři… A začla jsem se zase cpát…

Najednou jsem si uvědomila, že už to začíná být hrozné, že se pořád pozoruji, jak sedím, stojím, co břicho atd. Že se nemám ráda. Ale po zkušenostech s dietami jsem nevěřila vlastně ani minutu, že bych byla schopna opravdu zhubnout.

Začátkem roku jsem byla ve velmi špatném psychickém stavu a rozhodla jsem se změnit život, jak jen to půjde. Sice pro mě znamenalo docela hodně peněz zaplatit si výživového poradce, ale řekla jsem si, že bych si ty peníze stejně tlustá neužila. Zpětně vidím, že jsem se nemýlila a byla to jedna z nejlepších investic mého života.

Objednala jsem se do Veritas v Praze na Hradčanské, kde se mě ujala Dita Hedvíková, kterou v průběhu mého programu vystřídala Eva Kuhnová. Obě byly neskutečně milé a moc mě podpořily. Díky jejich radám mi šlo hubnutí jako na drátkách.

12 kg za 6 měsíců považuji za krásný výsledek.

Zpětná vazba z mého okolí je jen pozitivní a já se cítím zdravotně skvěle. Jsem na sebe nesmírně pyšná, že jsem se odhodlala do programu jít a že jsem vytrvala. Pevně věřím, že vytrvám i nadále.

Kazdová Eliška říjen 2014

Tabulka výsledků

Eliška Kazdová

Věk: 39
Výška: 173 cm
-8.7 kg
před po
Hmotnost 81.9 kg 73.2 kg
Obvod pasu 90 cm 80 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Jana Sornasová

Po třech dětech mi zůstala nějaká ta kila navíc. Když se přidaly ještě zdravotní problémy, věděla jsem, že musím začít něco dělat

Potíže s váhou jsem začala řešit po třech těhotenstvích, která dala mému tělu pořádně zabrat. Po každém dítěti mi zůstalo pár kilogramů nahoře...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Plzeň

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

437 943
zhubnutých kilogramů
94
poraden
220
specialistů