Vlasta Kunová

Po 3 měsících jsem o 15 kg lehčí a únava je pryč

před

po

Po 3 měsících jsem o 15 kg lehčí a únava je pryč

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti ze Světa zdraví. Nikdy bych nevěřila tomu, že zrovna já navštívím toto (nebo obdobné) zařízení. A jak se mi to přihodilo? Přibližně asi rok zpátky jsem začala být unavená víc, než je běžné. Postupně se únava ještě zvyšovala a já začala přemýšlet, co s tím budu dělat, abych byla schopna normálního života, aniž bych si po příchodu z práce musela lehnout alespoň na hodinu.
Je mi 54 let, a před dvěma měsíci jsem vážila 84 kg. A tak mě napadlo, že zřejmě souvisí jedno s druhým – špatné stravování, zátěž v práci, nechuť něco pro sebe udělat. Na internetu mě upoutaly stránky Světa zdraví, začetla jsem se a rozhodla. Při první návštěvě mě přesvědčilo hlavně to, že mi nikdo nic nevnucoval, rozhodnutí, zda do toho půjdu, bylo čistě na mne. Moje výživová poradkyně mě vyzpovídala a vysvětlila, o čem vlastně stravování je, z čeho by se mělo skládat a hlavně, co moje tělo potřebuje.
Dnes mám po 3 měsících 15 kg dole, únava je pryč a navíc mi opravdu chutná jídlo, tak, v jakém složení ho konzumuji.
Přeji všem, kdo to potřebují, aby našli odvahu a pustili se do toho, jako já.
Ráda bych tímto také poděkovala své výživové poradkyni, paní Evě Pecháčové, za podporu.

 

Tabulka výsledků

Vlasta Kunová

Věk: 54
Výška: 172 cm
-15.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 83.9 kg 68.9 kg
Obvod pasu 103 cm 83.5 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Daniela Malcherová

Už jsem se nemohla na sebe ani podívat. O svém zdravotním stavu ani nemluvím.

Vždy se mi líbila pěkná móda, ale s nadváhou jsem si jí nemohla dovolit. A skotačení s dětmi, chození na procházky a výlety byly pro mě...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 099
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů