Vlasta Kunová

Po 3 měsících jsem o 15 kg lehčí a únava je pryč

před

po

Po 3 měsících jsem o 15 kg lehčí a únava je pryč

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti ze Světa zdraví. Nikdy bych nevěřila tomu, že zrovna já navštívím toto (nebo obdobné) zařízení. A jak se mi to přihodilo? Přibližně asi rok zpátky jsem začala být unavená víc, než je běžné. Postupně se únava ještě zvyšovala a já začala přemýšlet, co s tím budu dělat, abych byla schopna normálního života, aniž bych si po příchodu z práce musela lehnout alespoň na hodinu.
Je mi 54 let, a před dvěma měsíci jsem vážila 84 kg. A tak mě napadlo, že zřejmě souvisí jedno s druhým – špatné stravování, zátěž v práci, nechuť něco pro sebe udělat. Na internetu mě upoutaly stránky Světa zdraví, začetla jsem se a rozhodla. Při první návštěvě mě přesvědčilo hlavně to, že mi nikdo nic nevnucoval, rozhodnutí, zda do toho půjdu, bylo čistě na mne. Moje výživová poradkyně mě vyzpovídala a vysvětlila, o čem vlastně stravování je, z čeho by se mělo skládat a hlavně, co moje tělo potřebuje.
Dnes mám po 3 měsících 15 kg dole, únava je pryč a navíc mi opravdu chutná jídlo, tak, v jakém složení ho konzumuji.
Přeji všem, kdo to potřebují, aby našli odvahu a pustili se do toho, jako já.
Ráda bych tímto také poděkovala své výživové poradkyni, paní Evě Pecháčové, za podporu.

 

Tabulka výsledků

Vlasta Kunová

Věk: 54
Výška: 172 cm
-15.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 83.9 kg 68.9 kg
Obvod pasu 103 cm 83.5 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jana Drahošová

Během jednoho roku jsem zhubla 10 kg.

Jmenuji se Jana D. Vzhledem k mé životosprávě a životnímu stylu se mi postupně zhoršovaly krevní výsledky, kvůli nimž jsem docházela do metabolické...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Trutnov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů