Václav Přívora

Nejen, že šla kila dolů. Ale začal jsem se cítit mnohem lépe a získal jsem neuvěřitelné množství energie!

před

po

Nejen, že šla kila dolů. Ale začal jsem se cítit mnohem lépe a získal jsem neuvěřitelné množství energie!

Do Světa zdraví mě přivedla náhoda, a to poukaz od zaměstnavatele. Říkal jsem si, proč nezkusit jednu návštěvu.

Výsledky mě docela vylekaly. Proto jsem si řekl, že do toho půjdu

Věděl jsem, že moje váha není zrovna optimální. do schodů jsem se zadýchával a celkově jsem se cítil dost unavený. Po první návštěvě Světa zdraví a krevním rozboru jsem se docela zalekl mých výsledků. A to byl ten impuls, který všechno spustil. A já si řekl, musím to zkusit a dokázat to. Jde mi přece o zdraví.

Pomohlo mi i to, že mě podpořila manželka

Po konzultaci s paní Fílovou, která mi objasnila způsob stravování i pitný režim, jsem se za podpory své manželky do toho pustil. A výsledek se dostavil celkem rychle. Nejen, že šla kila dolů, ale začal jsem se cítit mnohem lépe a získával jsem neuvěřitelné množství energie. Je příjemné, když i okolí si všimne, že vypadám jinak.

Po roce je ze mě jiný člověk

Teď po roce zdravějšího stravování vím, že se mi to vyplatilo. Svou energii využívám k jízdě na kole a pravidelná strava se stala běžnou záležitostí každého mého dne. Vím, že bez dohledu paní Fílové a podpory okolí bych to nikdy sám nedokázal.     

Tabulka výsledků

Václav Přívora

Věk: 54
Výška: 174 cm
-15.6 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 103.7 kg 88.1 kg
Obvod pasu 121 cm 98 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Jiří Pochop

Trápil mě syndrom spánkové apnoe, bolela mě záda a nelíbilo se mi, jak vypadám

O Světě zdraví jsem se dozvěděl na internetu. Můj zdravotní stav a touha po lepší postavě mě přiměly přihlásit se na úvodní konzultaci. Důvodů pro...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 4 - Chodov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

483 599
zhubnutých kilogramů
92
poraden
200
specialistů