Jana Adamcová

Po léčení jsem dost přibrala. A byla jsem s tím, jak vypadám, dost nespokojená

Po léčení jsem dost přibrala. A byla jsem s tím, jak vypadám, dost nespokojená

Vždy jsem si držela váhu cca 60 kg. Bohužel po absolvování léčení jsem se dostala i přes 72 kg.

Začala jsem být sama se sebou nespokojená

Prostě mi to vadilo. Manžel vyhledal na internetu společnost Svět zdraví a zkusili jsme to. Od samého počátku se manžel stravoval jako já. Nechtěl, abych v tom byla sama. Pečlivě jsem si vedla jídelníček. Chvílemi to bylo obtížné.

Jsem přesvědčená o tom, že to půjde

Zejména sestavování jídelníčku, ale váha klesala. Výsledek se dostavil. V březnu jsem při první návštěvě vážila 69,7 kg. Nyní vážím 62,1 kg a jsem přesvědčena o tom, že když další měsíc budeme s manželem držet svou nastavenou laťku, tak svého cíle bez problémů dosáhnu.

Jana Adamcová

Věk: 54
Výška: 164 cm
-7.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 69.7 kg 62.1 kg
Obvod pasu 82 cm 88 cm

Můj specialista


Další příběh

před

po

Alena Čubová

"17 kilo za 12 měsíců"

Dlouho jsem se snažila zhubnout. Chodila jsem pravidelně do fitka, ale zhubla jsem prvních 5kg a pak už to nešlo. Viscerální tuk mě ubyl o 1kg a...

-17 kg
Poradna
Svět zdraví Plzeň

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů