Zbyněk M.

Po měsíci jsem navštívil svého obvodního lékaře, který provedl krevní testy a s potěšením konstatoval nejen pokles hmotnosti, ale i cholesterolu.

před

po

Po měsíci jsem navštívil svého obvodního lékaře, který provedl krevní testy a s potěšením konstatoval nejen pokles hmotnosti, ale i cholesterolu.

APPETITE CONTROL GEL – první zkušenosti

U nového výrobku APPETITE CONTROL GEL jsme se před spuštěním prodeje rozhodli výrobek několik měsíců testovat. Jedním z důvodů pro otestování byl i fakt, že EFSA potvrdila a povolila tvrzení o účincích APPETITE CONTROL GELU, respektive glukomananu při hubnutí a snižování cholesterolu. Níže si můžete přečíst výsledné hodnocení od klienta, který přípravek mohl testovat.

Dobrý den.  Píšu po zhruba 7 měsíčním testování preparátu APPETITE CONTROL GEL od firmy SUNKINS. Pracuji v manažerské pozici, která je velice stresující, což v mém případě vedlo k nezdravému životnímu stylu, a to jak ve stravování, tak i v osobním životě. K tomu všemu se za poslední rok přidaly také zdravotní komplikace spojené s vysokým krevním tlakem, vysokou hladinou cholesterolu a samozřejmě s nadváhou, respektive obezitou. Celou mou situaci eskalovala diagnóza potvrzující žlučové kameny, které mi způsobovaly velké nevolnosti a urputné bolesti. Když si na to vzpomenu, pokaždé mě polije studený pot.Má situace byla bezvýchodná a s hmotností 172,5 kg jsem již neviděl žádnou možnost řešení.

 

K tomu už zmíněné urputné bolesti při zažívání, které se objevovaly hlavně v nočních hodinách, což s sebou přineslo i nekvalitní spánek.

Lékaři mě nabádali k rychlé redukci váhy, která by jim umožnila provedení operace žlučníku. Operovat při mé obezitě by bylo velmi riskantní.

V této situaci jsem dostal příležitost testovat váš nový výrobek APPETITE CONTROL GEL. Samozřejmě včetně výživových doporučení a psychologické podpory.

A právě za podporu a hlavně za APPETITE CONTROL GEL bych chtěl nyní poděkovat. Již za prvních 14 dní užívání tohoto preparátu jsem zaznamenal váhový úbytek 5,2 kg. Pochopitelně jsem dodržoval i dietní kázeň, kterou mi vaše specialistka spolu s mým lékařem důrazně doporučili. Ale o to jsem se v minulosti snažil několikrát, ale až s APPETITE CONTROL GELem se mi to daří.

Po měsíci jsem navštívil svého obvodního lékaře, který provedl krevní testy a s potěšením konstatoval nejen pokles hmotnosti, ale i cholesterolu. Přiznal jsem se, že mi pomáhá APPETITE CONTROL GEL, který mám možnost testovat. Lékař následně prostudoval složení a užívání mi na 100 % doporučil.

Přípravek konzumuji před každým jídlem, a to až pětkrát denně (pozn. doporučené dávkování dle EFSA je 3 × 1 g / den, respektive 4 g / den pro snížení hladiny cholesterolu, to odpovídá zhruba třikrát jedné dávce APPETITE CONTROL GELu za den).

 

Za uplynulých 7 měsíců jsem zhubl již  51,5 kg a hladina cholesterolu je dle vyjádření mého ošetřujícího lékaře zcela v normě.Nyní jsem začal navštěvovat třikrát týdně posilovnu a dvakrát týdně chodím plavat – již to opět jde. Můj život se proměnil a já znovu zažívám aktivní kvalitu života. Jsem rád, že preparát APPETITE CONTROL GEL změnil můj život.

Pravda – bez mého přičinění by asi k výraznému posunu nedošlo, ale jsem toho názoru, že bez APPETITE CONTROL GELu a profesionálního přístupu specialistky Světa zdraví bych se dále pohyboval v bludném kruhu obezity bez šance na zlepšení. Dále by mě svírala beznaděj, která by vyústila v životní pád.

S přátelským pozdravem a s přáním všeho dobrého.

Tabulka výsledků

Zbyněk M.

Věk: 45
Výška: 175 cm
0.0 kg
před po
Hmotnost 172.5 kg 172.5 kg
Obvod pasu 150 cm 150 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Miloslav Pavelka

Ze zdravotních důvodů se nemůžu tolik hýbat. O to více jsem musel zapracovat na změně stravy

Jsem sedmdesátník a v roce 2015 jsem měl při výšce 179 cm váhu 106 kg, kterou jsem si přivodil příliš výživnou stravou osobně vařenou dle...

-22 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 6

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

437 943
zhubnutých kilogramů
94
poraden
220
specialistů