Zbyněk M.

Po měsíci jsem navštívil svého obvodního lékaře, který provedl krevní testy a s potěšením konstatoval nejen pokles hmotnosti, ale i cholesterolu.

před

po

Po měsíci jsem navštívil svého obvodního lékaře, který provedl krevní testy a s potěšením konstatoval nejen pokles hmotnosti, ale i cholesterolu.

APPETITE CONTROL GEL – první zkušenosti

U nového výrobku APPETITE CONTROL GEL jsme se před spuštěním prodeje rozhodli výrobek několik měsíců testovat. Jedním z důvodů pro otestování byl i fakt, že EFSA potvrdila a povolila tvrzení o účincích APPETITE CONTROL GELU, respektive glukomananu při hubnutí a snižování cholesterolu. Níže si můžete přečíst výsledné hodnocení od klienta, který přípravek mohl testovat.

Dobrý den.  Píšu po zhruba 7 měsíčním testování preparátu APPETITE CONTROL GEL od firmy SUNKINS. Pracuji v manažerské pozici, která je velice stresující, což v mém případě vedlo k nezdravému životnímu stylu, a to jak ve stravování, tak i v osobním životě. K tomu všemu se za poslední rok přidaly také zdravotní komplikace spojené s vysokým krevním tlakem, vysokou hladinou cholesterolu a samozřejmě s nadváhou, respektive obezitou. Celou mou situaci eskalovala diagnóza potvrzující žlučové kameny, které mi způsobovaly velké nevolnosti a urputné bolesti. Když si na to vzpomenu, pokaždé mě polije studený pot.Má situace byla bezvýchodná a s hmotností 172,5 kg jsem již neviděl žádnou možnost řešení.

 

K tomu už zmíněné urputné bolesti při zažívání, které se objevovaly hlavně v nočních hodinách, což s sebou přineslo i nekvalitní spánek.

Lékaři mě nabádali k rychlé redukci váhy, která by jim umožnila provedení operace žlučníku. Operovat při mé obezitě by bylo velmi riskantní.

V této situaci jsem dostal příležitost testovat váš nový výrobek APPETITE CONTROL GEL. Samozřejmě včetně výživových doporučení a psychologické podpory.

A právě za podporu a hlavně za APPETITE CONTROL GEL bych chtěl nyní poděkovat. Již za prvních 14 dní užívání tohoto preparátu jsem zaznamenal váhový úbytek 5,2 kg. Pochopitelně jsem dodržoval i dietní kázeň, kterou mi vaše specialistka spolu s mým lékařem důrazně doporučili. Ale o to jsem se v minulosti snažil několikrát, ale až s APPETITE CONTROL GELem se mi to daří.

Po měsíci jsem navštívil svého obvodního lékaře, který provedl krevní testy a s potěšením konstatoval nejen pokles hmotnosti, ale i cholesterolu. Přiznal jsem se, že mi pomáhá APPETITE CONTROL GEL, který mám možnost testovat. Lékař následně prostudoval složení a užívání mi na 100 % doporučil.

Přípravek konzumuji před každým jídlem, a to až pětkrát denně (pozn. doporučené dávkování dle EFSA je 3 × 1 g / den, respektive 4 g / den pro snížení hladiny cholesterolu, to odpovídá zhruba třikrát jedné dávce APPETITE CONTROL GELu za den).

 

Za uplynulých 7 měsíců jsem zhubl již  51,5 kg a hladina cholesterolu je dle vyjádření mého ošetřujícího lékaře zcela v normě.Nyní jsem začal navštěvovat třikrát týdně posilovnu a dvakrát týdně chodím plavat – již to opět jde. Můj život se proměnil a já znovu zažívám aktivní kvalitu života. Jsem rád, že preparát APPETITE CONTROL GEL změnil můj život.

Pravda – bez mého přičinění by asi k výraznému posunu nedošlo, ale jsem toho názoru, že bez APPETITE CONTROL GELu a profesionálního přístupu specialistky Světa zdraví bych se dále pohyboval v bludném kruhu obezity bez šance na zlepšení. Dále by mě svírala beznaděj, která by vyústila v životní pád.

S přátelským pozdravem a s přáním všeho dobrého.

Tabulka výsledků

Zbyněk M.

Věk: 45
Výška: 175 cm
0.0 kg
před po
Hmotnost 172.5 kg 172.5 kg
Obvod pasu 150 cm 150 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Radka Řeháková

Cítím se jako nový člověk. A vnímám, že být „menší“ je opravdu osvobozující

Můj příběh začal více jak před rokem. Na internetu jsem si přečetla zprávu o diagnostice, což mě motivovalo k tomu, abych učinila první krok....

-36 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů