Jiří Lébr

Po necelých dvou měsících je dole 6 kg.

po

Po necelých dvou měsících je dole 6 kg.

Po

 

Jmenuji se Jiří Lébr. Je mi 52 let. Pracuji jako technik a rád sportuji. Nejraději mám cyklistiku ve všech podobách. Přestože můj roční naježděný objem kilometrů je nezanedbatelný, stále jsem pomalu nabíral na váze.  Navíc se přidávaly drobné zdravotní problémy.  Cítil jsem, že je potřeba s tím začít něco dělat. Zvlášť po Vánočních svátcích se většina z nás snaží zbavit  přebytečných kilogramů. Ale jen zhubnout hladověním mi nepřišlo rozumné. Pře pár lety jsem zkoušel dietní režim od jedné nejmenované nadnárodní společnosti. To však mělo jen dočasný efekt.  Fungovalo to jen při stálém používání jejich doplňků stravy. To je sice dobrý marketingový tah, ale pro běžný život ne zcela vhodný.

O nutriční typologii jsem se dozvěděl z internetu.  Musím přiznat, že první impuls dojít na konzultaci jsem dostal od své manželky. Výsledky z prvního měření a vážení byly pro mne šokem.  Tehdy jsem si uvědomil, že je potřeba důsledně změnit způsob stravování.  A sám to asi nezvládnu. Moje poradkyně mi však dodávala svojí vyrovnaností klid. Zjistila, že jsem v podstatě obětí zažitých nevhodných stravovacích návyků. Probrala se mnou můj jídelníček a navrhla změny, které vyplynuly z rozboru mojí krve.

Spolu s manželkou jsme se soustředili na to, co skutečně jíme. Začali jsme číst složení potravin a kupovat ty kvalitnější. Věřte, že se to vyplatí.  Teď jím častěji dá se říci, že více a hubnu.  Po necelých dvou měsících je dole 6 kg. Věřím, že se mi podaří shodit ještě pár kilo a nedostaví se jo-jo efekt.

Chtěl bych upozornit, že zdravá výživa a hubnutí je především věcí vnitřní disciplíny a důvěry v nastoupenou cestu. Hlavní změna musí přijít z hlavy.

Moc musím poděkovat svojí manželce za podporu a obětavou přípravu jídel. Současně i svojí poradkyni za trpělivost a odborný přístup.

Tak a teď už končím a jdu si koupit kratší opasek ke kalhotám. Ten starý je příliš dlouhý :)

S pozdravem

 Lébr Jiří

Jiří Lébr

Věk: 59
Výška: 164 cm
-3.2 kg
před po
Hmotnost 79 kg 75.8 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Petr Novák

K tomu, abych se sebou něco udělal, mi stačila jedna věta z billboardu

Před 2 roky jsem se rozhodl změnit svůj život. Inspiroval mě k tomu billboard s Jaromírem Jágrem, kde byla věta: "KDO CHCE MÍT TO, CO NIKDY NEMĚL,...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 9 - Prosek

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů