Lucie Absolonová

S tím, co jsem nabrala v těhotenství, jsem marně bojovala. Teď mám 20 kilo dole a hubnu dál

před

po

S tím, co jsem nabrala v těhotenství, jsem marně bojovala. Teď mám 20 kilo dole a hubnu dál

Je mi 33 let a před rokem a půl se mi narodil chlapeček. V době před porodem se moje váha šplhala ke 100 kilogramům. Dříve jsem vážila kolem 80 kilo.

Po porodu jsem zase hubla. Ale jen na krátkou dobu

Po porodu šla ze začátku kila dolů sama, ale po půl roce bez pohybu a se špatnou stravou se začala zase rychle vracet. Po 10 měsících jsem se zastavila až na 90 kilech. Chtěla jsem s tím něco dělat.

Samotné se mi to nedařilo

V minulosti jsem se pokoušela hubnout mnohokrát, ale nedařilo se. Zhubla jsem dietou pár kilogramů, ty se ale zase rychle vrátily a ještě přibylo pár dalších. Rozhodla jsem se využít rad odborníků ze Světa zdraví. A vyplatilo se.

Za 8 měsíců mám 20 kilo dole

Po osmi měsících jsem o 20 kilo lehčí a ještě nekončím. Mým cílem je dostat se na 25 % tělesného tuku. Teď už vím, že toho, co chci, dosáhnu. Držím všem palce, abyste také dosáhli svých cílů a byli se sebou spokojeni.

Tabulka výsledků

Lucie Absolonová

Věk: 34
Výška: 168 cm
-20.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 91.2 kg 70.3 kg
Obvod pasu 103 cm 84 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Petr Hovorka

Bolest kolen, která mě limitovala při sportu, je pryč. Za rok jsem shodil 12 kilo

Do Světa zdraví v Hradci Králové jsem přišel spíše ze zvědavosti, když jsem se o této společnosti dozvěděl z internetu.   Po diagnostice...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů