Jindřiška Kutílková

Dříve jsem se snažila hubnout omezováním se v jídle. Se Světem zdraví tomu bylo naopak

před

po

Dříve jsem se snažila hubnout omezováním se v jídle. Se Světem zdraví tomu bylo naopak

To, že moje váha není ideální, jsem věděla. Ale co s tím? V minulosti se mi podařilo několikrát zhubnout tím, že jsem se omezila v jídle. Ale po určité době jsem zase shozená kila nabrala a vždy se přidala ještě nějaká navíc.

Ze začátku jsem byla spíš zvědavá

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu. Přihlášku na měření, jak na tom opravdu jsem, jsem vyplnila víceméně ze zvědavosti. Hned druhý den se mi ozvala asistentka a domluvily jsme si první schůzku. Ujala se mě výživová specialistka Gabriela Manová a já se jí hned zeptala, jestli dokážu shodit, aniž bych po delší době vše nabrala zpět.

Je to jen o správné stravě a o pohybu

Vysvětlila mi, že vše je jenom o správném jídelníčku a pohybu. Domluvily jsme se tedy na půlročním programu. Dostala jsem instrukce s doporučenými potravinami a s potravinami, které pro mě nejsou vhodné. Jelikož pracuji na směny, tak mi také poradila, kdy a co mám jíst. A hlavně, že je potřeba dodržovat pitný režim.

Pořád jsem jedla, ale kila šla dolů

Při každé návštěvě mi zkontrolovala jídelníček a řekla, co dělám dobře a co špatně. Ze začátku jsem byla pořád přejedená. Zdálo se mi, že pořád jenom jím, a přesto druhé kontrolní měření ukázalo, že kila jdou dolů.

Pokračovala jsem i přes změnu specialistky

Když v půlce mého programu paní Gabriela Manová ukončila svou činnost na pobočce v Pardubicích, ujala se mě paní Kamila Myslíková. I s ní jsem si také vždy dobře popovídala. Vždy mě pochválila za výsledky, i když někdy byly jenom malé.

Po půlročním snažení jsem zhubla 9,4 kg tuku, 14 cm v pase a 10 cm přes boky.

Tabulka výsledků

Jindřiška Kutílková

Věk: 44
Výška: 163 cm
-8.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 74.9 kg 66.3 kg
Obvod pasu 99 cm 85 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Dagmar Křížová

Dvě kamarádky to spolu zvládly

Jak to celé začalo? Ke konci měsíce září mně zatelefonovala moje dlouholetá kamarádka Alice s pozváním na kávu v Brně. Má prý nějaké řizení ...

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Brno

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Kde nás najdete

Svět zdraví v číslech

408 201
zhubnutých kilogramů
89
poraden
209
specialistů