Jindřiška Kutílková

Dříve jsem se snažila hubnout omezováním se v jídle. Se Světem zdraví tomu bylo naopak

před

po

Dříve jsem se snažila hubnout omezováním se v jídle. Se Světem zdraví tomu bylo naopak

To, že moje váha není ideální, jsem věděla. Ale co s tím? V minulosti se mi podařilo několikrát zhubnout tím, že jsem se omezila v jídle. Ale po určité době jsem zase shozená kila nabrala a vždy se přidala ještě nějaká navíc.

Ze začátku jsem byla spíš zvědavá

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu. Přihlášku na měření, jak na tom opravdu jsem, jsem vyplnila víceméně ze zvědavosti. Hned druhý den se mi ozvala asistentka a domluvily jsme si první schůzku. Ujala se mě výživová specialistka Gabriela Manová a já se jí hned zeptala, jestli dokážu shodit, aniž bych po delší době vše nabrala zpět.

Je to jen o správné stravě a o pohybu

Vysvětlila mi, že vše je jenom o správném jídelníčku a pohybu. Domluvily jsme se tedy na půlročním programu. Dostala jsem instrukce s doporučenými potravinami a s potravinami, které pro mě nejsou vhodné. Jelikož pracuji na směny, tak mi také poradila, kdy a co mám jíst. A hlavně, že je potřeba dodržovat pitný režim.

Pořád jsem jedla, ale kila šla dolů

Při každé návštěvě mi zkontrolovala jídelníček a řekla, co dělám dobře a co špatně. Ze začátku jsem byla pořád přejedená. Zdálo se mi, že pořád jenom jím, a přesto druhé kontrolní měření ukázalo, že kila jdou dolů.

Pokračovala jsem i přes změnu specialistky

Když v půlce mého programu paní Gabriela Manová ukončila svou činnost na pobočce v Pardubicích, ujala se mě paní Kamila Myslíková. I s ní jsem si také vždy dobře popovídala. Vždy mě pochválila za výsledky, i když někdy byly jenom malé.

Po půlročním snažení jsem zhubla 9,4 kg tuku, 14 cm v pase a 10 cm přes boky.

Tabulka výsledků

Jindřiška Kutílková

Věk: 45
Výška: 163 cm
-8.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 74.9 kg 66.3 kg
Obvod pasu 99 cm 85 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Ilona Ptáčková

Jak jsem se nejprve snažila a pak pro to začala i něco dělat.

A pro co, že jsem to začala dělat? Přece pro hubnutí. Deset let jsem nejdřív snila, potom hledala informace a pořád to bylo málo. Váha byla jako na...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

460 704
zhubnutých kilogramů
94
poraden
216
specialistů