Jaroslava Mačková

Po roce jsem lehčí o 25 kg, cítím se skvěle a jsem bez zdravotních problémů.

před

po

Po roce jsem lehčí o 25 kg, cítím se skvěle a jsem bez zdravotních problémů.

Jmenuji se Jarka Mačková a klientkou Světa zdraví jsem se stala v létě 2013.

Od malička jsem měla nadváhu a můj boj s kilogramy trval, co se pamatuji. Jako malá jsem to samozřejmě moc neřešila. V dospívání mi pomohli v lázních Bludov, kde se tenkrát dětská obezita léčila. Vydržela jsem s "jakž takž" normální váhou až do prvního těhotenství. Mojí slabostí byly uzeniny a jídlo ve večerních hodinách. Neustále jsem bojovala a prohrávala, ztrácela chuť i víru v úspěch. Vyzkoušela jsem kdeco, od mléčné diety přes dietu dle Kořínkové, cvičení, prášky na hubnutí ...

Výsledky byly, ale za pár týdnů přišel JO-JO efekt. Moje „kilíčka“ se mě držela jako klíště. Po letech přišla rezignace, pak těžký zánět slinivky a operace žlučníku. V červnu 2013 jsem vážila 133 kg a nemohla se pořádně hýbat. Měla jsem dýchací potíže už na 5. schodu  a sebedůvěru pod bodem mrazu.

V té době mi můj gynekolog doporučil Svět zdraví. Zavolala jsem a hned jsem měla termín. Byla jsem zvědavá, co mi nabídnou a hlavně, co to bude stát. Dostala jsem se ke specialistce paní Ireně Lukášové, která mi jasně a přehledně nastínila, o čem to všechno je. Jedinou možností byla při mé velké nadváze roční  spolupráce s poradkyní. Cena se mi zdála hodně vysoká a navíc jsem dlouho pochybovala, zda to skutečně pomůže. Díky trpělivému přístupu paní Ireny ze mě obavy a nedůvěra brzy spadly a já se rozhodla svůj boj s kily s její pomocí vyhrát. Jsem přesvědčená,  že to bylo moje úplně nej rozhodnutí v roce 2013! 

S pomocí paní Ireny jsem postupně měnila z gruntu své stravovací návyky a začala jíst potraviny, jejichž názvy jsem ani neznala. Srovnaly jsme pitný režim a přidaly více bílkovin a živin. Začala jsem si vařit podle jejích rad a samotnou mě překvapilo,  jak chutná jídla to byla. Neměla jsem vůbec hlad a hlavně, kila šla úžasně dolů, že jsem se nestačila ani divit.

 

Po roce jsem lehčí o 25 kg.

 

Cítím se skvěle a jsem bez zdravotních problémů. Mám plno energie a zvládám věci, které mi před tím komplikovaly život. Určitě chci pokračovat v novém stravovacím režimu a shazovat další kila.

Ráda bych tímto poděkovala energické a usměvavé paní Ireně Lukášové za její rady a neskutečnou podporu, které se mi od ní dostalo. Pokud čtete tyto řádky a ještě nejste rozhodnutí, neváhejte a jděte do toho jako já. Ten pocit z úspěchu, který k vám následně přijde, ten  je k nezaplacení. 

Ještě jednou díky všem v hradeckém Světě zdraví.

Tabulka výsledků

Jaroslava Mačková

Věk: 52
Výška: 173 cm
-22.4 kg
před po
Hmotnost 133 kg 110.6 kg
Obvod pasu 130 cm 112 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Petr Novák

K tomu, abych se sebou něco udělal, mi stačila jedna věta z billboardu

Před 2 roky jsem se rozhodl změnit svůj život. Inspiroval mě k tomu billboard s Jaromírem Jágrem, kde byla věta: "KDO CHCE MÍT TO, CO NIKDY NEMĚL,...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 9

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

483 599
zhubnutých kilogramů
92
poraden
200
specialistů