Jaroslava Mačková

Po roce jsem lehčí o 25 kg, cítím se skvěle a jsem bez zdravotních problémů.

před

po

Po roce jsem lehčí o 25 kg, cítím se skvěle a jsem bez zdravotních problémů.

Jmenuji se Jarka Mačková a klientkou Světa zdraví jsem se stala v létě 2013.

Od malička jsem měla nadváhu a můj boj s kilogramy trval, co se pamatuji. Jako malá jsem to samozřejmě moc neřešila. V dospívání mi pomohli v lázních Bludov, kde se tenkrát dětská obezita léčila. Vydržela jsem s "jakž takž" normální váhou až do prvního těhotenství. Mojí slabostí byly uzeniny a jídlo ve večerních hodinách. Neustále jsem bojovala a prohrávala, ztrácela chuť i víru v úspěch. Vyzkoušela jsem kdeco, od mléčné diety přes dietu dle Kořínkové, cvičení, prášky na hubnutí ...

Výsledky byly, ale za pár týdnů přišel JO-JO efekt. Moje „kilíčka“ se mě držela jako klíště. Po letech přišla rezignace, pak těžký zánět slinivky a operace žlučníku. V červnu 2013 jsem vážila 133 kg a nemohla se pořádně hýbat. Měla jsem dýchací potíže už na 5. schodu  a sebedůvěru pod bodem mrazu.

V té době mi můj gynekolog doporučil Svět zdraví. Zavolala jsem a hned jsem měla termín. Byla jsem zvědavá, co mi nabídnou a hlavně, co to bude stát. Dostala jsem se ke specialistce paní Ireně Lukášové, která mi jasně a přehledně nastínila, o čem to všechno je. Jedinou možností byla při mé velké nadváze roční  spolupráce s poradkyní. Cena se mi zdála hodně vysoká a navíc jsem dlouho pochybovala, zda to skutečně pomůže. Díky trpělivému přístupu paní Ireny ze mě obavy a nedůvěra brzy spadly a já se rozhodla svůj boj s kily s její pomocí vyhrát. Jsem přesvědčená,  že to bylo moje úplně nej rozhodnutí v roce 2013! 

S pomocí paní Ireny jsem postupně měnila z gruntu své stravovací návyky a začala jíst potraviny, jejichž názvy jsem ani neznala. Srovnaly jsme pitný režim a přidaly více bílkovin a živin. Začala jsem si vařit podle jejích rad a samotnou mě překvapilo,  jak chutná jídla to byla. Neměla jsem vůbec hlad a hlavně, kila šla úžasně dolů, že jsem se nestačila ani divit.

 

Po roce jsem lehčí o 25 kg.

 

Cítím se skvěle a jsem bez zdravotních problémů. Mám plno energie a zvládám věci, které mi před tím komplikovaly život. Určitě chci pokračovat v novém stravovacím režimu a shazovat další kila.

Ráda bych tímto poděkovala energické a usměvavé paní Ireně Lukášové za její rady a neskutečnou podporu, které se mi od ní dostalo. Pokud čtete tyto řádky a ještě nejste rozhodnutí, neváhejte a jděte do toho jako já. Ten pocit z úspěchu, který k vám následně přijde, ten  je k nezaplacení. 

Ještě jednou díky všem v hradeckém Světě zdraví.

Tabulka výsledků

Jaroslava Mačková

Věk: 53
Výška: 173 cm
-22.4 kg
před po
Hmotnost 133 kg 110.6 kg
Obvod pasu 130 cm 112 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Iva Sulíková

Po necelých čtyřech měsících byl úbytek váhy více než 20 kg

Při své první návštěvě ve Světě zdraví jsem měla 105,3 kg a po necelých čtyřech měsících docházení ke konzultacím jsem vážila 81 kg. Úbytek byl...

-27 kg
Poradna
Svět zdraví Beroun

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů