Jana Karasová

Podařilo se mi za 3 měsíce zhubnout na 57,2 kg!

před

po

Podařilo se mi za 3 měsíce zhubnout na 57,2 kg!

Jana Karasová

Před několika lety jsem omezila cvičení, našla si sedavější zaměstnání a cpala se vším možným, což se neblaze projevilo na mé postavě. Samozřejmě jsem se snažila s tím něco dělat, ale přišel stres, který jsem řešila koblihou nebo řízkem - klasika.

Před třemi měsíci jsem se na sebe už naštvala. Hledala jsem na internetu a našla stránku Světa zdraví, kterou jsem celou přečetla a přemýšlela, jestli to zkusit nebo ne. Řekla jsem si, že tím nemám co ztratit a objednala jsem se na konzultaci. Což  teď s odstupem času, po ukončení kůry, vidím velmi kladně. Neměla jsem příliš velkou nadváhu, nějakých 5 kilo, vážila jsem při výšce 158 cm přesně  61,5 kg, ale necítila jsem se dobře.

Podařilo se mi za 3 měsíce zhubnout na 57,2 kg, tedy něco přes 4 kila a už dopnu staré oblíbené kalhoty a můžu si dovolit tričko na tělo.

Všem, kteří nejsou ještě rozhodnutí, zda-li to zkusit, vzkazuji: "Jděte do toho".

Osobně jsem chodila k panu Krejčovskému a byla jsem velmi spokojena. Není problém se na cokoli zeptat a poradit se.

Abyste věděli co vás čeká:

Při prvním setkání se zvážíte, zjistíte spoustu informací, např.: svůj metabolický věk, procento tuku apod. Můžete se radit a pak je už na vás, jak se rozhodnete. Pro mě osobně byl trochu šok cena kůry. Rozhodla jsem se pro a opravdu toho nelituji, naopak. Po skončení kůry Vám zůstane celý jídelníček, do kterého můžete třeba i za 10 let nahlédnout. Je vystaven vám na míru – bude platit stále.

Osobně jsem se obávala, že 3 měsíce budu trpět tím, co jím. Že až to skončí, vrhnu se na svá oblíbená jídla, ale byla to obava zbytečná. Naučila jsem se jíst zdravě a vůbec mi nechybí dřívější styl stravování. Nemám chutě, hlady netrpím. Opravdu je to o dost snažší, než to vypadá napsané. I teď to budu dodržovat. A těším se na své další úspěchy. Ať se daří i vám.

Jana K.

Jana Karasová

Věk: 33
Výška: 158 cm
0.0 kg
před po
Hmotnost 61.5 kg 61.5 kg

Další příběh

před

po

Hana Vašíčková

Snažila jsem se zdravě jíst i cvičit, ale můj boj s váhou neměl konce. Teď jsem o 23 kg lehčí!

Na konzultaci do Světa zdraví mě přihlásila dcera, protože věděla, že stále bezvýsledně bojuji se svojí váhou.  Vhodné a nevhodné potraviny....

-23 kg
Poradna
Svět zdraví Břeclav

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů