Dana Knopová

Při každé návštěvě jsem zaznamenala váhový úbytek

před

po

Při každé návštěvě jsem zaznamenala váhový úbytek

Jak mi přibývala léta, tak mi přibývala i kila. Teoroii správného stravování znám, a tak jsem se snažila ji aplikovat na sobě. Někdy s větším, jindy s menším úspěchem. Na internetu mě zaujal nabídka Světa zdraví a pobočka na Chodově mi vyhovovala nejlépe. Tak jsem si řekla, že bych svoje dosavadní poznatky mohla probrat s odborníkem. Ujala se mně paní Ing. Lenka Smatanová, se kterou byla velmi příjemná spolupráce během celého programu.

 

Obdržela jsem "návod" jak zacházet s potravinami

Po vstupním sezení a "rozebrání" mého zdravotního stavu a životních návyků jsem obdržela od paní výživové poradkyně "návod" jak zacházet s potravinami. Které ano, které ne, které jsou pro mě vhodné, které nevhodní a tak podobně. Začalo to detoxem. Protože konzumace čerstvé zeleniny bez ničeho mi nedělá problém, "poprala" jsem se s prvním týdnem celkem bez problémů – dvě kila dole. Pak už to ale taková "psina" nebyla. Složit si pětichodové denní menu tak, aby odpovídalo správnému poměru – bílkoviny, zelenina/ovoce, tuky apod. není úplně tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Při každé návštěvě váhový úbytek

Také jsem svým "novým" přístupem k jídelníčku nechtěla zatěžovat okolí, takže hlavním místem, kdy jsem si připravovala jídlo byla práce. Ve dnech volna jsem skládala jídelníček z toho co se momentálně vařilo doma. Nicméně se mi podařilo při každé návštěvě zaznamenat váhový úbytek a to vždy z tuku. Mimoto jsem se naučila dbát na pitný režim, protože hlad je vlastně převlečená žízeň.

Moc paní poradkyni děkuji

Chtěla bych tímto poděkovat za laskavý přístup a rady paní výživové poradkyně ze Světa zdraví, že mi vnesla více světla do světa potravin. Díky ní teď vím více o tom jak co funguje amohu toho využít nejen v boji s nadváhou, ale i jako základ pro lepší fyzickou kondici.


Dana, Praha


 

Dana Knopová

Věk: 53
Výška: 160 cm
-3.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 81.5 kg 78.5 kg
Obvod pasu 95 cm 94 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Dana Vodrážková

Musíme se líbit samy sobě

Jmenuji se Dana, je mi 52 let. Od narození se pohybuji pomocí 2 francouzkých berlí. Už vy svých 12 letech jsem se ptala tatínka, zda jsem tlustá...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Most

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů