Vladislav Valouch

Při konzultačních návštěvách jsem zjistil, že když se chce, tak to jde

před

po

Při konzultačních návštěvách jsem zjistil, že když se chce, tak to jde

Již delší dobu jsem uvažoval o možnosti zhubnutí a zdravého stravování. Kolem pasu se mi začala tvořit pneumatika a velké břicho také nebylo moc pěkné. Na internetu se mi objevilo doporučení navštívit Svět zdraví v Táboře.

Nestačil jsem se divit

Objednal jsem se na první konzultaci k paní specialistce Bc. Janě Metelcové, která mi vysvětlila, co všechno progran ve Světě zdraví obnáší. Když mi při druhé konzultaci přečetla výsledky z vyšetření krve, nestačil jsem se divit. Cukr nadoraz, cholesterol nadoraz atd. Takže jsem žil v těle metabolicky o dvacet pět let starším. Rozhodnutí bylo tedy jasné.

Když se chce, tak to jde

Byl mi vypracován jídelníček na míru, k tomu cvičení 3x týdně, zvýšený pohyb. Výhoda byla také v tom, že jsem čerstvě v důchodu, takže nebyl problém s časem se tomu věnovat maximálně. Při konzultačních návštěvách jsem zjistil, že když se chce, tak to jde. Zhubnul jsem za pár měsíců něco přes deset kilo, váha se ustálila a hlavně mě pravidelným cvičením přestala bolet záda i klouby. Také zmizely problémy jako časté pálení žáhy, nadýmání a průjmy.

Jsem naprosto spokojený

Nyní se po půl roce cítím skvěle a budu pro to dělat všechno, abych tělo v kondici udržel i dál. Díky paní poradkyni Bc. Janě Metelcové jsem naprosto spokojený a Svět zdraví v Táboře vřele doporučuji všem, kdo mají podobné problémy.

 

S pozdravem

Vladislav Valouch, Černovice


 

Vladislav Valouch

Věk: 63
Výška: 175 cm
-7.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 95.7 kg 88.5 kg
Obvod pasu 107 cm 99 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Karel Schoř

Všechno jsem si musel nejdříve srovnat v hlavě. Dnes se cítím skvěle

K redukci váhy mě přinutila okolnost, která byla nevyhnutelná. Mám krásného koníčka (myslivost) a věnuji se chovu a výcviku loveckých psů. Bylo to...

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů