Lukáš Rabiňák

Příběh manželů Rabiňákových - Lukáš (II.část)

před

po

Příběh manželů Rabiňákových - Lukáš (II.část)

Naše výprava za hubnutím začala v listopadu loňského roku, kdy jsme si zamluvili rodinnou dovolenou v zahraničí. A důvod byl jasný.Chtěli jsme zhubnout do plavek a různé diety nezabíraly, rozhodli jsme se vyhledat odbornou pomoc od výživového specialisty.

 

Na internetových stránkách manželka našla Svět zdraví v Benešově.

 

Po rezervaci se nás ujala poradkyně výživy paní Hesová. Při prvním setkání v příjemném prostředí a s personálem přišel doslova šok a to šok z našich zjištěných výsledků.

 

Manželka chtěla zhubnout při váze 86 kg alespoň 6 kg a já při 90 kg alespoň 5 kg. Proto jsme se přihlásili do programu na půl roku, abychom se vše naučili a dosáhli požadovaných výsledků.

 

Napíši to stručně a jasně: po vypracování jídelníčku a prvních rozpacích s přípravou jídla, začal náš úspěšný boj s úbytkem váhy. Já začal jíst zeleninu a ovoce :-) a Lucka začala sportovat :-).

 

Po 6 měsících jsme úspěšně zhubli a výsledek se dostavil: já 6 kg a manželka 10 kg.

 

Cítíme se dobře a i nadále dodržujeme stravovací návyky. 

Tímto chceme poděkovat celému kolektivu Světa zdraví v Benešově a naší výživové poradkyni paní Hesové.

 

Lucie a Lukáš Rabiňákovi

 

A co nato říká paní Hesová? 

Manželé Lucie a Lukáš se pustili do změny životního stylu nejen kvůli sobě samým, ale také kvůli svým dvěma malým holčičkám. Věděli, že jejich stravování není správné a že chtějí v životě celé své rodiny udělat změny k lepšímu. Na konzultace chodili vždy spolu, vzájemně se hecovali a podporovali. Musím říct, že jsem si oba velmi brzy oblíbila a na jejich kontroly se vždy těšila. Změny byly vidět hned. Paní Lucie byla trošičku poctivější a tomu odpovídal i výsledek. Pan Lukáš také velmi zapracoval a všichni jsou dnes spokojenější, veselejší a myslím, že nehrozí žádné zklouznutí zpátky ke špatným návykům. Jsou si oba dobře vědomi toho, že nejen zlepšili svůj zdravotní stav a kondici, ale že jdou dobrým příkladem svým dcerám.

 

PS:

Oba mi chybíte, věřím, že se brzy zase uvidíme :-)

 

Lukáš Rabiňák

Věk: 39
Výška: 174 cm
-5.9 kg
před po
Hmotnost 89.4 kg 83.5 kg
Obvod pasu 104 cm 98 cm

Další příběh

před

po

Petr Svozil

Fotbalový rozhodčí - stabilizace Crohnovy choroby, odstranění nadýmání

Petr Svozil Jako na rozhodčího ve fotbale jsou na mě kladeny vysoké nároky, co se týče kondice, takže se musím udržovat ve formě. Posledních 5...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Prostějov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů