Jarmila Čížková

Přišla jsem do Světa zdraví a nelituji

před

po

Přišla jsem do Světa zdraví a nelituji

Před rokem jsem přišla do Světa zdraví, abych se nechala převážit a zjistila, jak na tom jsem. Pravda byla hrozná. Nechala jsem si pár dní na rozmyšlenou, protože se jednalo o velkou změnu a navíc jsem nejprve nevěřila, že mi můžete pomoci. Přišla jsem a nelituji.

 

Naučila jsem se vařit jinak

 

Paní specialistka Monika Dvořáková mi trpělivě všechno vysvětlovala, provedla mě veškerými nástrahami a pomalu jsem se posouvala dál. Hlavně dodržovat jídelníček, který vypracovala přímo pro mou osobu, a naučit se vařit úplně jinak. Dnes už mi to ani nepřijde.

 

Mám dole 56 kg!

 

Můj cíl byl shodit alespoň 20 kg. No a po 14 měsících mám dole 56 kg. A to i díky Vám, sama bych to nezvládla. Je tam rozdíl nejen váhový, ale cítím se mnohem mladší a zdravější. Ono po šedesátce to není nic jednoduchého. Chce si to vše srovnat v hlavě.

 

Moc všem děkuji

 

Zato Vám musím poděkovat, paní Dvořáková, bez Vás bych to nezvládla. Paní Metelcová se nyní o mě také vzorně stará, jste taková sluníčka, bez kterých by to prostě nešlo.

 

Čížková Jarmila

Jarmila Čížková

Věk: 62
Výška: 163 cm
-56.3 kg
před po
Hmotnost 155.1 kg 98.8 kg
Obvod pasu 152 cm 116 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Kevin Gábor

Po půlročním snažení syn shodil 10 kg a cítí se skvěle. Naším cílem je dále pokračovat a Kevina podporovat.

V únoru 2016 jsem si uvědomil že váha mého syna již není ve 13ti letech ideální. V tu chvíli vážil víc než já, jeho otec. A protože se mi syn...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Kladno

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů