Eva Hulíková

Přišla jsem ze zvědavosti

před

po

Přišla jsem ze zvědavosti

Do Světa zdraví jsem se přihlásila ze zvědavosti, jak na tom vlastně jsem. Neměla jsem nadváhu, jen jsem cvičila a myslela jsem si, že jím správně. Váha byla již delší dobu stejná víceméně stejná, ale žádné velké změny cvičení nepřineslo. Po zjištění, že jsem sice v normě, leč s mírou tuku v těle by šlo určitě ´´hejbnout´´dolů jsem se zapsala na tříměsíční program a začaly se dít zázraky. Zjistila jsem špatné návyky ve stravování a jak je napravit. Během pár měsíců jsem zhubla o 5kg a míra tuku šla o 10% dolů!
S nadšením mohu prohlásit, že ve svých 28 letech jsem se naučila kvalitně stravovat bez žádných diet, jen to jídlo teď dává smysl a tělo se mi za to krásně odměňuje. Tímto bych ráda poděkovala slečně Anetě za skvělý přístup, odborné rady, podporu a péči :). Jsem ráda, že jsem Svět zdraví objevila a určitě budu s nimi spolupracovat i do budoucna.

 

 

Eva Hulíková

Věk: 29
Výška: 166 cm
-7.1 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 61.1 kg 54 kg
Obvod pasu 82 cm 71 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Lenka Slováková

Během roku jsem přibrala 11 kilo. Za půl roku jich pak bylo 14 dole

Jmenuji se Lenka a k návštěvě Světa zdraví ve Žďáře nad Sázavou jsem se rozhodla, když jsem uviděla na internetu reklamu na možnost...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů