Dagmar Krejčová

Pro mě to jsou nejlépe utracené peníze v životě

před

po

Pro mě to jsou nejlépe utracené peníze v životě

Dobrý den, jmenuji se Dáša Krejčová a je mi 28 let. Svůj příběh jsem se rozhodla s vámi sdílet proto, abych všem skeptikům (jako jsem byla já sama před prvními výsledky) dokázala, jaká změna se dá na člověku provést v rukách odborníků.

Vezmu to od začátku. Ve 21 letech se mi narodila dcera, přibrala jsem ze svých vydřených 62 kil na 87 kg. Po porodu mi 17 kg zůstalo, ale i ty jsem do 4 měsíců shodila a byla jsem se sebou spokojená. Přišlo ale těžší životní období a já si po roce na mateřské musela najít práci. Bohužel byla to práce sedavá a časově náročná. Jedla jsem nepravidelně a spíš večer až v noci. O vyváženém složení potravin ani nemluvím, načež jsem ještě potkala svého nynějšího manžela a spokojenost se mi na váze podepsala také.

Už když jsem viděla naše svatební fotky, říkala jsem si, že je mám na celý život a že na nich vypadám, jako když jsem stále těhotná. Měla jsem cca 84 kg.

No a jak asi tušíte, přišlo druhé těhotenství, kde jsem se „dodrápala“ až ke 100 kg. Po porodu jsem o nějaké to kilo přišla, ale nic závratného to nebylo.

Když už jsem se pomalu smiřovala s mým tučným já, nakoplo mě zpátky to, že jsem na sebe nesehnala džíny v normálním obchodě s konfekcí (měla jsem velikost 44-46). Hledala jsem pořád na internetu nějaké zaručené tipy jak zhubnout, ale ničemu jsem nevěřila.

Pak jsem ale narazila na Svět zdraví a objednala jsem si konzultaci. Jak už jsem výše uvedla, byla jsem velice skeptická a bála jsem se, že zaplatím a výsledky nebudou. Teď jsem však šťastná, že jsem neposlechla ten vnitřní hlásek a šla jsem do toho.

Od 1. konzultace za cca 10 dnů jsem dostala jídelníček sestavený přímo na míru a hurá na moji půlroční cestu se Světem zdraví. Bála jsem se nejprve, že nebudu stíhat vše připravovat, když mám dvě děti, ale opak byl pravdou. Naučila jsem správně se stravovat celou rodinu a dokonce jedí někdy zdravě se mnou. Bez sportu by to však nešlo, což u mě problém nebyl. Sport jsem vždy měla ráda, jen s kily navíc to moc nešlo, tak jsem začala chodit do fitka 2-3x v týdnu na hodinu (většinou kardio – miluji orbitrek).

 

Abych to zkrátila, za první 3 měsíce jsem měla dole myslím 12 kg a postupem času dalších 7 kg. Takže ve finále mi váha klesla o cca 19 kg za půl roku a mám velikost 38.

 

Celkový dojem úžasný, paní poradkyně byla vždy milá a vstřícná a hodně mě motivovala. Pro mě to jsou nejlépe utracené peníze v životě. Už vím, že u tohoto typu stravování chci zůstat.  Neříkám, že si jednou do roka nedám svíčkovou, ale nebudu se tím ládovat každý den.

Ještě jednou moc děkuji celému Světu zdraví za pomoc a hlavně mé paní poradkyni Ing. Šárce Hodslavské.

Dagmar Krejčová

Věk: 32
Výška: 165 cm
-19.7 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 86.9 kg 67.2 kg
Obvod pasu 93 cm 73 cm

Další příběh

před

po

Šárka Šimková

V dětství obezita, v pubertě bulimie, po porodu zase nadváha. Nemohla jsem dál...

„Tlustoprdko!“ Zase je to tu. „Máš se dobře, co?“ Následuje úšklebek, ano mám. Vlastně nemám. Ale copak to chápou? Existuje na to nějaká...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů