Lenka Vágnerová

Program bych doporučila všem, kteří chtějí nejen hubnout, ale i zlepšit si zdraví, nabýt sebevědomí a těšit se ze života.

před

po

Program bych doporučila všem, kteří chtějí nejen hubnout, ale i zlepšit si zdraví, nabýt sebevědomí a těšit se ze života.

Je mi 58 let, jsem matka tří dospělých dcer a mohu říci, že do svých čtyřiceti pěti let jsem neměla žádné zásadní problémy se svojí váhou. Vážila jsem průměrně mezi šestaosmdesáti až sedmdesáti čtyřmi kilogramy. Před 10 lety mi interní specialistka objevila lehkou cukrovku a hypofunkci štítné žlázy. Zve mne od té doby každý půlrok na pravidelné kontroly a já s obavami a nelibostí v posledních letech sledovala, jak postupně přibývám na váze. Když jsem si při letošní květnové kontrole stoupla u paní doktorky na váhu a ukázala se „devadesátka“, velice jsem se zastyděla a rozzlobila sama na sebe. Věděla jsem, že se mi postupně nebezpečně zvedá i lékařkou kontrolovaná hranice spodního krevního tlaku a že mi bude určitě předepsán další „doživotní“ lék. 

Protože jako každá žena i já jsem v životě zkusila nejrůznější krátkodobé diety, věděla jsem, že i když se na nějakou tu „zaručenou“ dietu vrhnu, stejně dlouho nevydržím a efekt navýšení hmotnosti se nepochybně znovu dostaví. Vzpomněla jsme si na moji sestru, která mi před pár lety vypravovala, že se zúčastnila dlouhodobě kontrolovaného dietního programu, zhubla a příznivou váhu, ideální k její postavě, věku i výšce, si již roky úspěšně udržuje. Hledala jsem tedy na internetu články o zdravém hubnutí a narazila jsem na pozvání ke konzultaci ve společnosti s názvem „Svět zdraví“.

Konzultaci jsem si objednala a rozjela se do Trutnova, do nejbližší pobočky v našem regionu. Na základě rozhovoru s paní magistrou Lýdií Stodolovou jsem se rozhodla, že zdravotní půlroční program hubnutí podstoupím a dnes jsem šťastná, že jsem to udělala.

Pod laskavým a důkladným vedením paní magistry se mi podařilo za půl roku zhubnout o téměř 12 kilogramů, změnila jsem zásadně svůj jídelníček a hlavně jsem se začala hýbat.

Mám sedavé zaměstnání a navíc pracuji doma, proto byl pro mne pohyb jedním ze stěžejních úkolů, které jsem dostala ke splnění. Dnes jsou  pro mne moje několikakilometrové denní procházky ostrou chůzí nezbytné a jsou mi i potěšením.

Poprvé po letech jsem se také v říjnu tohoto roku těšila k paní interní doktorce na půlroční kontrolu a mohu říct, že byla nejenom velice potěšená ze značného úbytku mé hmotnosti, ale sdělila mi, že se mi „narovnal“  do normálních, optimálních hodnot i můj tlak a hladina cukru v krvi.

Dietní program společnosti „SVĚT ZDRAVÍ“ bych doporučila všem, kteří jsou rozhodnutí snížit dlouhodobě nejenom svoji hmotnost, ale zlepšit si i své zdraví, nabýt znovu sebevědomí a těšit se více ze života.

Tabulka výsledků

Lenka Vágnerová

Věk: 63
Výška: 170 cm
-11.0 kg
před po
Hmotnost 88.7 kg 77.7 kg
Obvod pasu 99 cm 90 cm

Další příběh

před

po

Alena Sochorová

Je to úžasný

Svět zdraví mi doporučila kamarádka, v době, kdy jsem sháněla pomoc v boji s hubnutím a sama jsem si na to netroufala, jak už to bývá, po několika ...

-26 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů