Jaroslava Lněničková

Proto doporučuji všem, co váhají, začněte hned, nic to není, nemáte hlad, ani chutě.

před

po

Proto doporučuji všem, co váhají, začněte hned, nic to není, nemáte hlad, ani chutě.

Pro návštěvu Světa  zdraví jsem se rozhodla po shlédnutí a přečtení informací na internetu. Byl to můj rychlý nápad to udělat hned. Již dlouho jsem uvažovala, jak zdravěji jíst, protože jsem měla zažívací obtíže. Chtěla jsem i upravit svoji váhu, která mi s věkem narostla.

Byla mi doporučena paní Ing. Lukášová, kterou mohu jen chválit. Vše mi vysvětlila, udělala návrh jídelníčku dle výsledků biochemického vyšetření, aby se zjistilo, jaký metabolický typ jsem. Zakoupila jsem si půlroční program a začala jsem docházet na konzultace.

Potom to šlo pěkně, jak jsem si přála. Moje potíže se zažíváním se po měsíci zcela upravily. Přestala jsem brát i léky po dohodě s lékařem.

 

Začínala jsem s váhou 77,5 kg a skončila v květnu 2016 s váhou 66,5 kg.

 

Cítím se moc dobře, zdravěji a hlavně ten pocit, že tělo dostává co má mít. Kvalitní stravu v denní porci  5 až 6 krát, což jsem dříve vůbec nedělala.   

Proto doporučuji všem, co váhají, začněte hned, nic to není, nemáte vůbec hlad, ani chutě. Chce to jen se zamyslet, jak se stravovat zdravě a pravidelně, prostě úžasné.

Díky paní Ing. Lukášové  za podporu a krásný přistup ke klientům.

Tabulka výsledků

Jaroslava Lněničková

Věk: 64
Výška: 167 cm
-11.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 77.3 kg 66.2 kg
Obvod pasu 94 cm 87 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jan Loskot

Jsem moc rád, že se mi podařilo zhubnout

Mé jméno je Honza a je mi 11 let. O Světě zdraví mi poprvé řekla maminka a ukázala mi příběhy ostatních dětí. Byl jsem překvapen, jak to jiné děti...

Poradna
Svět zdraví Příbram

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů