Jitka Samcová

První dojem byl super.

před

po

První dojem byl super.

 

Když jsem poprvé slyšela o Světě zdraví, říkala jsem si: "Co budou mít nového? Je přece všude kolem nás tolik diet a zdravých  potravin." Zvědavost byla silnější a hlavně, jak by mohli pomoci mě, když jsem chodila dvakrát týdně cvičit a a kila ne a ne dolů. Rozhodla jsem se, že jejich služby vyzkouším a domluvila jsem si diagnostickou konzultaci.

 

Všichni usměvaví a připravení Vám vše dokonale vysvětlit.

 

První dojem byl super. Všichni usměvaví a připravení Vám vše dokonale vysvětlit. Zajímalo mě, co na sebe zjistím, jaký typ strávníka jsem a kde dělám chyby. Bylo jich hodně. Minimální přísun stravy, metabolismus velmi pomalý, málo vody, málo svalů a hodně tuků !!! Sama bych si s tím neporadila, a tak  jsme se s mojí specialistkou slečnou  Monikou daly do společné  práce.

 

Jíst pravidelně bylo pro mě nepředstavitelné.

 

Jednoduché to rozhodně nebylo. Jíst pravidelně bylo pro mě nepředstavitelné, ale nešlo o závod s časem, a tak se zadařilo. Sice nemám míry modelky 90-60-90, ale při své výšce 182 cm jsem se svým tělem spokojená. A hlavně je důležité si uvědomit, že to není o tom kolik vážíte, ale jak se cítíte.

Tabulka výsledků

Jitka Samcová

Věk: 40
Výška: 182 cm
-4.7 kg
před po
Hmotnost 92.3 kg 87.6 kg
Obvod pasu 99 cm 94 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Petr Dvořák

Jmenuji se Dvořák Petr, věk 45 let, výška 183 cm a váha 125 kg.

V srpnu roku 2014 jsem zůstal upoután na lůžku z důvodu bolesti zad, které jsem míval jíž dlouhou dobu, od svých 20 let. Tohle byla ta...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Plzeň

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů