Jitka Samcová

První dojem byl super.

před

po

První dojem byl super.

 

Když jsem poprvé slyšela o Světě zdraví, říkala jsem si: "Co budou mít nového? Je přece všude kolem nás tolik diet a zdravých  potravin." Zvědavost byla silnější a hlavně, jak by mohli pomoci mě, když jsem chodila dvakrát týdně cvičit a a kila ne a ne dolů. Rozhodla jsem se, že jejich služby vyzkouším a domluvila jsem si diagnostickou konzultaci.

 

Všichni usměvaví a připravení Vám vše dokonale vysvětlit.

 

První dojem byl super. Všichni usměvaví a připravení Vám vše dokonale vysvětlit. Zajímalo mě, co na sebe zjistím, jaký typ strávníka jsem a kde dělám chyby. Bylo jich hodně. Minimální přísun stravy, metabolismus velmi pomalý, málo vody, málo svalů a hodně tuků !!! Sama bych si s tím neporadila, a tak  jsme se s mojí specialistkou slečnou  Monikou daly do společné  práce.

 

Jíst pravidelně bylo pro mě nepředstavitelné.

 

Jednoduché to rozhodně nebylo. Jíst pravidelně bylo pro mě nepředstavitelné, ale nešlo o závod s časem, a tak se zadařilo. Sice nemám míry modelky 90-60-90, ale při své výšce 182 cm jsem se svým tělem spokojená. A hlavně je důležité si uvědomit, že to není o tom kolik vážíte, ale jak se cítíte.

Tabulka výsledků

Jitka Samcová

Věk: 40
Výška: 182 cm
-4.7 kg
před po
Hmotnost 92.3 kg 87.6 kg
Obvod pasu 99 cm 94 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

Jan Hošek

Pan Hošek má skvělou kondici!

Vážení přátelé, můj příběh asi není ničím výjimečný, ale přes to bych se chtěl s vámi podělit o své zkušenosti, jak změnil Svět zdraví můj...

2 kg
Poradna
Svět zdraví Plzeň

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
94
poraden
214
specialistů