Monika Andrejčiková

Za půl roku mám dole 45 kg a ještě nekončím! V hubnutí mě nezastavila ani antidepresiva

před

po

Za půl roku mám dole 45 kg a ještě nekončím! V hubnutí mě nezastavila ani antidepresiva

Do Světa zdraví mne přivedly zdravotní potíže, obezita a těžká partnerská situace, kterou jsem musela řešit. To vše se podepsalo i na mém sebevědomí a zdraví a také. Proto jsem se rozhodla pro radikální změnu.

Hubnout jsem zkoušela sama. Ale bez efektivních výsledků

Ani jako dítě jsem nebyla štíhlá. S váhou jsem bojovala různými způsoby, ale vždy se stejným výsledkem, kterým byl obávaný jo-jo efekt. Po vstoupení do programu Světa zdraví se ale začaly dít divy.

Najednou to začínalo fungovat

Po úvodních konzultacích a diagnostikách mi byl upraven stravovací, pohybový a pitný režim. Najednou jsem měla víc energie, zlepšilo se mi trávení a pití mi najednou nedělalo problém. A za to vše vděčím své výživové specialistce Bc. Hance Volejníkové. Dokonce odolávám bez problémů i sladkostem a mám chuť i cvičit. Do teď jsem zhubla přes 45 kg a pokračuji dál.

Problémy mi daly zabrat. Teď už ale vím, jakým směrem jít dál

I přes velké životní problémy, které zahýbaly s mou psychikou, se nevzdávám a za podpory mojí specialistky Bc. Hanky Volejníkové pokračuji v hubnutí dál. Teď už vím, že to funguje. Na začátku jsem ani neočekávala, že bych mohla tolik zhubnout. Tímto bych chtěla poděkovat specialistce Bc. Hance Volejníkové za její vedení při hubnutí a její podporu v navracení sebevědomí.

A slovo na závěr: Paní Monika poslouchá mé rady, musím jí pochválit za její přístup, protože díky tomu jsme společně dosáhly tak krásného výsledku. Nejen v hubnutí a zdraví, ale i v nově nabytém sebevědomí.
 


 

 

 

 

 

Tabulka výsledků

Monika Andrejčiková

Věk: 52
Výška: 165 cm
-46.0 kg
před po
Hmotnost 162.1 kg 116.1 kg
Obvod pasu 132 cm 109 cm

Další příběh

před

po

Vladimíra Lánská

Díky Světu zdraví vím, jak na to.

Po dvou porodech (dcery 4 a 1 rok) jsem měla o 15kg více než před prvním těhotenstvím a stále šla váha  pomalu nahoru. Samotné mi to nešlo...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů