Michal Krejča

Rozhodl jsem se najít svoji optimální váhu, abych se cítil lépe a měl více energie

před

po

Rozhodl jsem se najít svoji optimální váhu, abych se cítil lépe a měl více energie

Pro návštěvu Světa zdraví jsem se rozhodl vzhledem ke skutečnosti, že jsem zaměstnán na sedavém zaměstnání a převážnou část dne tedy trávím u stolu. Hledal jsem proto způsob, jak změnit svůj životní styl.

Stravoval jsem se spíše nárazově

Vším, co bylo momentálně dostupné. Na svém těle a i na osobě jako takové jsem pociťoval častější únavu. Proto jsem se rozhodl najít si svoji optimální váhu, abych se cítil lépe a měl více energie. Chtěl jsem se naučit najít si čas sám na sebe, třeba u jídla, a tím si i pomoci.

Nejvetší obavy jsem měl z nedůslednosti v pravidelném stravování

Ale moje výživová specialistka zdraví mi poradila, jak pravidelně jíst, abych nehladověl a udržel si kondici a pohodu. Po obdržení doporučeného výživového plánu jsem se naučil, které potraviny jsou pro mě vhodnější a naopak, které jsou pro mě méně vhodné.

Nyní se cítím více v pohodě, nálada se zlepšila. Proto bych v tom bych rád pokračoval i nadále.

 

Tabulka výsledků

Michal Krejča

Věk: 39
Výška: 180 cm
-4.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 91.9 kg 87.1 kg
Obvod pasu 103 cm 97 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Andrea Michalíková

Budu žít zdravě i dál.

Jmenuji se Andrea Michalíková, je mi 40 let a mám dvě děti. Na Svět zdraví jsem narazila náhodně na internetu. I když jsem nikdy nebyla...

-3 kg
Poradna
Svět zdraví Chomutov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů