Michal Krejča

Rozhodl jsem se najít svoji optimální váhu, abych se cítil lépe a měl více energie

před

po

Rozhodl jsem se najít svoji optimální váhu, abych se cítil lépe a měl více energie

Pro návštěvu Světa zdraví jsem se rozhodl vzhledem ke skutečnosti, že jsem zaměstnán na sedavém zaměstnání a převážnou část dne tedy trávím u stolu. Hledal jsem proto způsob, jak změnit svůj životní styl.

Stravoval jsem se spíše nárazově

Vším, co bylo momentálně dostupné. Na svém těle a i na osobě jako takové jsem pociťoval častější únavu. Proto jsem se rozhodl najít si svoji optimální váhu, abych se cítil lépe a měl více energie. Chtěl jsem se naučit najít si čas sám na sebe, třeba u jídla, a tím si i pomoci.

Nejvetší obavy jsem měl z nedůslednosti v pravidelném stravování

Ale moje výživová specialistka zdraví mi poradila, jak pravidelně jíst, abych nehladověl a udržel si kondici a pohodu. Po obdržení doporučeného výživového plánu jsem se naučil, které potraviny jsou pro mě vhodnější a naopak, které jsou pro mě méně vhodné.

Nyní se cítím více v pohodě, nálada se zlepšila. Proto bych v tom bych rád pokračoval i nadále.

 

Tabulka výsledků

Michal Krejča

Věk: 39
Výška: 180 cm
-4.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 91.9 kg 87.1 kg
Obvod pasu 103 cm 97 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Andrea Durčáková

Ve Světě zdraví zachránili moji dceři život.

Paradoxně nás do nutriční poradny přívedl problém s příjmem potravy, anorexií. Nadváhu, kterou zapříčinilo přejídání, se totiž dcera rozhodla...

5 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů